כל אישה נולדה עם כנפיים

מנכ"לית בנק לאומי, רקפת רוסק עמינח, חשפה במפגש עם בלוגריות סלונה את הסוד שלה לשילוב מוצלח בין קריירה ומשפחה

10/03/2019
כסף וקריירה קבלו עדכונים מכסף וקריירה
  • RSS

*הכותבת היא פזית דבש-נרקיס, בעלת סטודיו לאופנה יד שניה במושב אודים ואתר מכירות אונליין. 

תמצאי את העבודה שאת אוהבת, ולא תצטרכי לעבוד עוד יום בחייך (במקור ובאנגלית - קונפוציוס)

זה משפט שצריך להנחות כל אישה בדרך שלה. לנו הנשים יש עוצמות מדהימות! אנחנו רק צריכות לקחת את העוצמות האלה ולהשתמש בהן כדי לעשות את כל מה שאנחנו חולמות. השגת מטרות והגשמת חלומות, תלויה רק בנו, אין שום תירוץ לאי השגת מטרה, לא ילדים ולא שום דבר אחר.

וזה קשה?? כן זה קשה, ולעתים נראה קשה להגשמה, אך הקושי מהווה אתגר להשגת המטרה והוא לא יהיה הגורם שיגרום לנו להרים ידיים. נכון שאצל האחרות הדשא נראה ירוק יותר, וזה נראה קל, אבל תדעו שלכולן יש קשיים גם לאלו שעשו את זה ומצליחות.

תעשו מה שאתן עושות מאהבה

בנק לאומי השכיל להבין את הערך החשוב בבניית קהילה של נשים עצמאיות, שמוכנות לעמוד בפני אתגרים מורכבים שהחיים מציבים להן בשילוב של בניית קריירה ומשפחה. לקראת יום האישה, השיח על נשים נמצא בכל פינה. ובעצם למה לא? Who runs the world? Girls

רקפת רוסק עמינח. צילום: כפיר סיון

לכבוד יום האישה, בנק לאומי קיים מפגש בוקר אינטימי ומלא בהשראה, בין נציגות של קהילת דיגיטליות בעסקים לבין מנכ"לית בנק לאומי, רקפת רוסק עמינח, כדי לשמוע וללמוד מהניסיון שלה. רקפת סיפרה לנו שתמיד היתה זמינה לילדים בעבודה, וכשהיתה עם הילדים היתה זמינה לעבודה, עבורה השילוב הזה היה מושלם וכל אישה צריכה לבחור בדרך שמתאימה לה. היא סיכמה - תעשו מה שאתן עושות מאהבה, תהיו יצירתיות, תשקיעו את המקסימום וגם כשקשה לכן תישארו אופטימיות.

כל אישה נולדה עם כנפיים

בהמשך שמענו סיפורים אישיים של המשתתפות. ליאת סיפרה שכל אישה נולדה עם כנפיים ורק צריך לעשות לה פווו גדול כדי שהן יתגלו במלוא תפארתן. איילת סיפרה שראתה אחרות עושות ומצליחות ואם הן יכולות אז בטח שגם היא יכולה וליטל סיפרה לנו, שמאחוריה עומד בעל תומך שחולק איתה את גידול הילדים והטיפול בבית וכך מאפשר לה להתפתח בקריירה.

רקפת רוסק עמינח דיגיטליות בעסקים צילום: כפיר סיון

אני זוכרת היטב את היום שבו שבתי לעבודה, חצי שנה לאחר לידת ביתי הראשונה, מעט מצוברחת ומבולבלת, האם עשיתי את הצעד הנכון כשחשבתי על עצמי ועל הרצון שלי לחזור למסלול הקריירה שלי, אבל מישהי שפגשה אותי מיד כשהגעתי למשרד שינתה לי התחושה: "תרימי את הראש, אל תסתובבי עם רגשות אשם, את אמא טובה שעושה את הכי טוב שהיא יכולה" - המשפט הזה מלווה אותי עד היום.

כל יום הוא יום האישה. תזכרו שכולכן SuperGirls.

***
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה