סופר חבילה

סופרמן, עלם החמודות שמיניותו מודחקת מקבל מחברת הקומיקס שלו חבילה חדשה: גדולה יותר, מובלטת יותר ונטולת תחתונים

19/07/2011
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

זוכרים את סופרמן- הגיבור טוב הלב שאש בליבו וקריפטונייט בעקב אכילס שלו? את הנער התמים שלמד, דרך התנסויות במרחב האורבני האכזרי, איך לנתב את כוחותיו לשם עשיית טוב? שלמד אישה מהי דרך התאהבות ולא דרך יצרים? הגיבור שרצינו שיהיה בחיינו, וחלקנו רצינו להיות הוא באופן זה או אחר? עלם החמודות שעקרונותיו תמיד ניצחו את אונו, שגבריותו התבטאה תמיד דרך עוצמה רוחנית ורצון להגן על כל החלשים והנדכאים, ולא דרך איבר מינו, שנשאר מוגן וכבוש יצרים בתוך התחתונים האדומים שלו?

עכשיו תשכחו מהתמונה התמימה שיש לכם בראש; סופרמן החדש, כפי שיצא לאקרנים בשנה הבאה וכפי שהוא מופיע בחוברות הקומיקס החדשות של DC Comics, אינו מצויד יותר בכיסוי תחתונים המפורסמים, אלא בחליפה נטולת לבוש תחתון שמבליטה את איבר מינו, שמופיע בגרסה החדשה כעצום בגודלו.

זו לא הפעם הראשונה שאיבר מינו של סופרמן עולה לכותרות. מדורי הרכילות דיברו על כך שברנדון רות', שגילם את גיבור העל בסרט האחרון מ- 2006, "סופרמן חוזר", מצויד מדי עבור החליפה המבליטה גם כך את איבר המין הגברי, ושאולפני וורנר נאלצו להקטין את החחלק הזה בגופו באמצעות תוכנות עריכת גרפיקה.

אבל זו כן פעם ראשונה שהדרמה מגיעה דווקא מהחלטת היוצרים. אולפני "האחים וורנר" מתמודדים עכשיו עם ריקושטים מצד עולם התקשורת על בחירה זו, שמסתמנת כגימיק שנועד למתג את סופרמן כגיבור סקסי יותר. עכשיו רק נותר לראות אם זה יצליח.

צפו בכתבה בנושא מאת TMZ.

והנה האבולוציה של הגיבור האהוב

חוברת הקומיקס, 1930

ג'ורג' ריבס מגלם את סופרמן, 1952

כריסטופר ריב, 1978

החליפה של כריסטופר ריב מוצעת למכירה

ברנדון רות', 2006

צילומים:

Getty Images
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה