עובדת בגוף תקשורת התלוננה על תקיפה. אושרת קוטלר ממהרת להכחיש

עובדת בגוף תקשורת גדול הגישה תלונה במשטרה נגד אשת תקשורת בכירה שלדבריה תקפה אותה. העיתונאית אושרת קוטלר חשפה שמדובר בה והציגה את גרסתה לאירוע

02/01/2019
בחדשות קבלו עדכונים מבחדשות
  • RSS

"סגרה אותי בחדר, איימה ותקפה", כך טענה עובדת בכלי תקשורת גדול שהגישה תלונה במשטרה נגד אשת תקשורת בכירה שלדבריה כלאה אותה בחדרה, תקפה אותה והושיבה אותה בכוח בכיסא. הידיעה, שהתפרסמה היום, כללה הקלטה של השיחה שבה אשת התקשורת הבכירה נגה התלוננה העובדת צועקת צעקות רמות. הרקע לאירוע, לדברי העובדת, היה היעדרויות רבות שלה מהעבודה בשל מצבה הרפואי.

 

שעות ספורות אחרי פרסום הידיעה, חשפה העיתונאית אושרת קוטלר, בדף הפייסבוק של תכניתה "המגזין עם אושרת קוטלר", שהיא אשת התקשורת שנגדה הוגשה התלונה.

קוטלר הכחישה מכל וכל את טענותיה של המתלוננת והסבירה שהשיחה אליה היא זומנה לא היתה שיחת פיטורין, אלא שיחה שנועדה לה להמשיך לעבוד במערכת למרות חוסר שסיעות רצון מתפקודה. לענת קוטלר, הובילה המתלוננת את השיחה לצעקות וחזרה שוב ושוב על טענות לפיהן מנסים לפטרה. קוטלר הודתה שהיא נגררה לצעקות אבל הבהירה שדרשה ממנה לשבת רק כדי להמשיך את השיחה והכחישה כל איומים או כליאה של המתלוננת. לבסוף, הזמינה קוטלר את המתלוננת לפרסם את השיחה במלואה וכן שיחה נוספת שבה קוטלר התנצלה על הטונים הגבוהים.

"הטענות הן שקר וכזב" (צילום מסך מערוץ 10)

היום עלה שמה של קוטלר לכותרות גם בהקשר לתביעתו של אלכס גלעדי נגדה ונגד העיתונאית נרי ליבנה שהעידו שהוטרדו על ידו. גלעדי מחק את תביעת המיליונים לאחר שהצדדים הגיעו להסכם גישור. על פי הודעת ערוץ 10, במסגרת הגישור הצהיר גלעדי שאינו זוכר את האירועים הנוגעים לקוטלר והבהיר שהתנהגות זו אינה מאפיינת אותו ושלא התכוון לפגוע בה. בתגובתה להסכם, מסרה קוטלר: "המסקנה מהגישור היא שנשים יכולות להוציא את האמת שלהן לאור, להישאר בחיים ואפילו לקבל התנצלות. אני קוראת לכל מי שעדיין מחזיקה סודות במחשכים להפסיק להתבייש ולדבר".

בעקבות הפרסום ותגובתה של קוטלר, התחקירנית שהגישה את התלונה נחשפה אף היא בשמה ופרסמה תגובה משלה. בתגובתה כתבה יפעת קלמר: "הארוע הזה הוא רק קצה קרחון מתקופה איומה שעברתי, אין לי שום רצון לחשוף את התיק הרפואי שלי (מה שהתבקשתי כבר לעשות, שלא כדין, על ידי הערוץ), אבל ניתן לומר שעברה עליי תקופה מאוד מורכבת, רוויות בדיקות, מכונים, רופאים, אחיות ושלל תענוגות, כאשר בנוסף לכל זאת נאלצתי להתמודד עם עורך ומגישה שעשו ככל שביכולתם כדי להקשות עליי מעבר למצב הנתון. אחרי תקופה לא מבוטלת של שיחות נזיפה בלתי נתפסות שזה לא המקום לפרט אותן (הכל כבר הועבר למשטרה), הבנתי שאני חייבת לתעד את הזוועה."
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה