קאפל אוף

המותג "קאפל אופ" של שלי סתת ואילון קומבור הוא השם הכי חם בנעליים המקומיות. בואו לראות את קולקציית הקיץ המיוחדת

07/07/2011
לוק השבוע של סלונה קבלו עדכונים משלי
  • RSS

מי אנחנו

שלי סתת ואילון קומבור זוג בחיים (פלוס 4) וגם עובדים יחד כבר למעלה מעשר שנים. החלטנו שאנחנו מקימים משפחה לצד קריירה וקריירה לצד משפחה. השאיפה המקצועית שלנו היא להביא בשורות של עיצוב נעליים לעולם".

הקו שלנו

קולקציית קיץ 2011 מחולקת לקבוצות עיצוב כאשר בכל אחת ישנו מוטיב או נושא שמאפיין אותה כקבוצה:

Couple of  zoo - מבוססת על ציורי חיות העוטפים את הרגל ויוצרים גן חיות שמח וססגוני. בקבוצה- תוכי, זברה,  כריש ,דג ומדוזה בצבעים של ירוק ליים, ורוד בייבי, כחול ים, אדום ואפור. הטכניקה הינה חיתוך בפלוטר-סכין.

Couple of wrinkle - המשך של פרויקט משותף בין couple of והמעצבת איה בנטור. יצירת טקסטורה של כיווצים בעור בעבודת יד. בקולקציה סנדלי T  נעלי- בובה עם עקב וסנדלים שטוחים פתוחים באצבעות בצבעים של סגלגל, קרם, אדום ושחור.

Cople of flex - תת מותג ב couple of שכולל נעלי בובה וסירה בעלות עקב גמישות ואנטומיות אשר מתחשבות במבנה כף הרגל. המפרט הטכני גבוה ומעניק נוחות מרבית.

Couple of girls – הקולקציה הכי חדשה שלנו, שמשלבת צבעים קיציים ומשמחים. מדובר בסנדל הדגל של המותג שנקרא "פס-פס" והוא מיוצר בעונה זו גם במידות 24-37 לילדות.

ההשראה שלנו

אנחנו כל הזמן מחפשים וחוקרים צורות חדשות וטכניקות ייחודיות והבאתן לעולם הנעליים. חלק מההשראה מגיע מיצירת מבנים גמישים חדשניים הנדמים לבניינים אדריכליים מקוריים. במקרים אחרים אנחנו בודקים חומרים אלטרנטיביים ובוחנים מחדש את הקו העדין בין עיצוב, אמנות ופונקציה.

לוק השבוע

נעלי זברה של קאפל אוף (690 שקל). מה שאנחנו אוהבים במיוחד בסדרת החיות הוא שהיא מביאה להתבוננות מחודשת של גזרת הנעל על הרגל.

טווח מחירים: 490 ₪ -790 ₪

עוד מבית קאפלאופ

ניתן להשיג: Couple of דיזינגוף 207, ת"א, הלל 4, ירושלים
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה