הורייזן - הספא המופלא שמחכה לכם

לאחרונה נבנה ועוצב מחדש ספא הורייזן הממוקם בקומת התחתונה של מלון שרתון והוא מהווה מפלט חשוך ומנחם מהחום וההמולה התל אביבית

20/08/2018
סיגל פאר קבלו עדכונים מסיגל פאר
  • RSS

מזליסטים התיירים שמגיעים לתל אביב. במיוחד בקיץ. אם הם במקרה התמקמו על מלון שרתון שנמצא ממש במרכז רצועת המלונות היוקרתיים של העיר, הם יכולים להשקיף על רצועת החוף התל אביבית במלוא הדרה. לנו, הילידים, יש אותה כל השנה אבל אין ספק שהמבט מלמעלה לא דומה למבט מגובה הכביש וגם לפעמים אנחנו לא ממש מעריכים את מה שיש לנו מתחת לאף וזקוקים לתזכורת. לשם כך, מספיק מבט אחד מהלובי בשביל לאהוב מחדש את תל אביב.

לאחרונה נבנה ועוצב מחדש ספא הורייזן הממוקם בקומת התחתונה והוא מהווה מפלט חשוך ומנחם מהחום וההמולה התל אביבית. ממש קל להיכנס שם למוד של שקט ולא לרצות לצאת. המסדרונות חשוכים, ריחניים והמוזיקה הגנרית הרפטטיבית משרתת את תחושת אובדן הזמן. והרי זה בדיוק מה שאנחנו רוצים במקום כזה  - ללכת לאיבוד סתם כך ביום מקרי באמצע השבוע. אם נדע להרשות לעצמנו להתנתק גם מהמכשירים, יותר נכון מהמכשיר האחד הלופת אותנו למציאות נון סטופ, נרוויח עוד יותר.

ספא הורייזן צילום יחצ

הספא חודש ברוח ים המלח ומציע טיפולים הכוללים שימוש במלחי AHAVA. בנוסף יש בו חדר מלח, חדר בוץ וסאונת אדי מלח בנוסף לסאונה הרטובה והיבשה ההכרחיים. אני הרשיתי לעצמי להתמסר למסאג' מופלא שארך 90! דקות. הידיים החזקות של קסניה הגיעו לכל נקודה תפוסה וכואבת ושחררו אותה. משום מה רק כשאנחנו נשכבים על מיטת הטיפולים ומרשים לעצמנו להתמסר למסאג' אנחנו נזכרים כמה זה בעצם הכרחי, בטח בחיים האינטנסיביים של כולנו.

ספא הורייזן צילום יחצ

תמיד מצטברים לנו לחצים ומכאובים שאנחנו חיים איתם איכשהו ורק כשמישהו מקצועי מתחיל ללחוץ עליהם אנחנו קולטים כמה הם תקועים שם וכמה הכרחי לשחרר אותם. חלקו האחרון של הטיפול הוקדש לשפשוף מסיבי של העור לאורך כל הגוף בסקראב המבוסס על צמחים ושמנים. חייבת לומר שהפילינג שמגיע אחרי מסאג' עומק שכזה, משדרג את החוויה ומה שזה לעושה לעור זה ממש פלא.

ספא הורייזן צילום יחצ

למרבה הנוחות, הספא פתוח בכל ימות השבוע עד שעות הערב המאוחרות ומציע מגוון רחב מאד של טיפולים, כולל טיפולים קוסמטיקה עם מוצרי דרמלוג'יקה.

מומלץ לכולם, במיוחד לפני החגים, המזמנים לא מעט לחצים כאלה ואחרים.

** הכותבת היתה אורחת ספא הורייזן ונהנתה מכל רגע. להזמנות לחצו כאן

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך