הסלפי של לנון ומקרטני - הדור הבא

התגעגעתם לג'ון לנון ופול מקרטני מלהקת "הביטלס"? יופי כי הבנים שלהם יצרו סלפי ביחד. עצוב לראות את הבנים-של נטולי הכריזמה של אביהם הגדולים מהחיים

16/08/2018
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אין ולא יהיו עוד פול מקרטני וג'ון לנון בעולם. צמד הגאונים מ"הביטלס" רשמו כל הישג אפשרי בתחומם וגם היום יש להם אינספור מעריצים שמסרבים לשכוח מהם. בימים אלה הבנים שלהם, שון לנון, 42 וג'יימס מקרטני, 40 (שדומה לטל פרידמן!), נכנסו לנעליהם של אביהם המפורסמים והצטלמו יחד לסלפי שמזכיר כמה תמונות של פול וג'ון בשנות השישים.

לנון הוא בנם היחיד של ג'ון ויוקו אונו בעוד שמקרתני הוא אחד מארבעת ילדיו של פול ולינדה. שניהם הפכו עם השנים למוזיקאים, כמו הוריהם האגדיים, אבל רק עם הרבה פחות כישרון, מזל והצלחה. מודה, קצת עצוב לראות את הדור הבא, אנמי וחיוור, לעומת לנון ומקרטני הכריזמטיים שעשו היסטוריה ויצרו היסטריה חסרת פרופורציה בקרב אוהדים בכל העולם. ניכרת ההבנה, שישנם אנשים שאין להם תחליף ונוכחותם של הבנים-של מעצימה את חסרונו של לנון, שנרצח ב-1980 ליד ביתו בניו יורק על ידי מרק דיוויד צ'פמן ואת העובדה שמקרתני כבר מבוגר ומתישהו לא יהיה עוד.

לנון ומקרתני אינסטגרם

עם כל הרצון הטוב, הבנים לא ימשיכו את המורשת ולא יחקקו בתודעה כמו אביהם. לצערנו, תקופות יפות חולפות ובעידן הנוכחי, כשבעיקר טראש כובש את מצעדי הפזמונים, נותרנו עם געגעים לימי התום כשלמילים ולחן היו ערך אמיתי. אבל אם ההיסטוריה חוזרת על עצמה, כפי שרבים מאמינים, אז אולי עוד נחזור לימים ההם.

אין טעם להשוות, תכלס:

לנון ומקרתני אינסטה אינסטגרם

הביטלס ובניהם אינסטגרם
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה