לישון עם הדגים

כשגם כפות הידיים וגם כפות הרגליים נחשפות בקיץ, רצוי שהן יהיו טיפ טופ. קבלו את החידושים והטרנדים לטיפוח מעודכן עד הקצה

30/06/2011
חן דגן קבלו עדכונים מחן
  • RSS

רוקדים עם דגים

אם עדיין לא שמעתן, מדובר בטרנד לוהט לפיו מטילים על דגים חפים מפשע את מלאכת הפדיקור. אחרי חיטוי, משרים את הטלפיים באקווריום ובו דגיגונים משחרים לטרף, הניזונים מעור כפות הרגליים.

נסיינית שלנו מדווחת שנשיכות הדגים מורגשות כעקצוצים מטרידים, וכאשר מתרגלים לסטטוס, ההרגשה מתחלפת לתחושת דגדוגים קלה.

לא בטוח שהדגים עצמם סגורים על ההסבה לפדיקוריסטים. הדגים שלנו גילו אנינות טעם ומרדנות, והעדיפו לזלול את העור העליון של כפות הרגליים – עור רך ויפה גם ככה, במקום לנקות את אזורי העור הקשה.

התוצאה: הסרה חלקית ושטחית של עור קשה, שרחוקה מתוצאה יסודית של הפדיקור הקלאסי. על הטיפול הזה יש להוסיף פדיקור.

מסקנה: גימיק נחמד ותו לא. הפדיקוריסטיות יכולות לנוח. הן לא יוחלפו על ידי דגים.

איפה וכמה: 30- 35 שקל. נקודת טיפול קרובה ניתן למצוא תחת הערך "ספא דגים" בגוגל.

פדיקור ללא סכין וללא מים

הפדיקור החדשני הזה מתחולל לא גיזום העור הקשה בסכין, וגם ללא קערת המים המסורתית. בכל זאת, הוא מותיר אחריו כפות רגליים קטיפתיות שנפרדו מהשכבות הקשות.

הקונספט החדשני נולד לאחר שהשימוש בסכין בפדיקור הוצא מחוץ לחוק בארצות הברית. האיסור נובע מהעובדה שחיתוך בסכין מסוכן ועלול לגרום לפציעות. וגם אם הפדיקוריסטית אלופת עולם והיא יודעת בדיוק כמה עור לחתוך, הרי שבטווח הארוך החיתוך בסכין מעבה את העור הגס כי ככל שמסירים אותו יותר,  כך הוא צומח מהר וגס יותר.

הטיפול מתבצע על כיסא מתרומם באוויר ואפשר לעבור אותו גם בשכיבה. את הסכין מחליפים ראשי שיוף מסתובבים המונעים בחשמל ומזכירים קצת כלים מינאטורים של שיפוצניקים. יש 12 סוגי וגדלי ראשים המותאמים לשימוש באזורים שונים. כולם חד פעמיים,  כדי שלא תתפסו יחסים עם הפטריות של הלקוחה הקודמת.  מאותה סיבה הוצאו גם המים מהטיפול; אמבט רגליים הוא מקום מפגש עם בקטריות ופטריות, במיוחד אם לא חוטא היטב מטיפול לטיפול.

את הפעולה של ריכוך העור במים מחליף פילינג אנזימטי עם חומרים פעילים להמסת העור. בין לבין אפשר ליהנות גם ממסאג' מפנק, ולקינוח נמשכת על כפות הרגליים מסיכת הזנה מפנקת.

איפה וכמה: 200 שקל במיני ספא בבעלות לילך קפלן בתל אביב.

מסקנה: התוצאה מוצלחת, מבלי שכפות הרגליים ישלמו מחיר עתידי.

קולור בלוק

הקולור בלוק , טרנד השולט באופנת הביגוד וכולל הנחת גושי צבע אינטנסיביים זה לצד זה, גולש עד קצות הציפורניים הנצבעות בגוונים עזים ומנוגדים. הדגמה חיה ראינו אצל ננה ממחוברות, שעל ציפורניה מופע של כמה גווני אדום. תמר פונו, הבעלים של LUCK , ספא פדיקור מניקור בתל אביב, מדווחת כי הטרנד נחשק במיוחד על ידי צעירות או מעודכנות אופנתית, שהולכות על צבע שונה לכל ציפורן -  כחול ליד צהוב ליד ורוד ועוד , וכך מקבלות מראה רענן ומלא אמירה. אם רוצים למתן אפשר ללכת על בוהן בצבע אחד, וכל השאר בגוון אחר.

בג'ייד הוציאו סדרה תואמת לאופנת הבגדים והלכו על ורוד טרופי, צהוב שמש, ירוק ג'ייד, טורקיז ועוד. רק לא לשלב את הטרנד עם בגדים בצבעים רבים ועזים כדי שלא להפוך לקרקס נודד.

כמה: צבעי קולור בלוק, ג'ייד -  49.99 ל – 13 מ"ל  (אבל צפו להנחה משמעותית ברשתות הפארם).

לקים ריחניים

במקום ריחות אציטון תקבלו ציפורניים שהופכות למפיץ ריח נייד ומותירות את כפות הידיים במגוון ריחות שצצים אחרי ייבוש הלק ונותרים לאורך יומיים. ב- LIFE של סופר פארם הלכו על סלט פירות הכולל ניחוחות ענבים, תות, אוכמניות ותפוז, ואילו ברבלון גלשו לכיוון ריחות אווירה כמו חוף ים וסתיו. נחמד. אם אתן אוהבות את הצבע אבל לא מתחברות לריח, תמיד תוכלו להגלות את הלק לאצבעות הרגליים.

כמה: LIFE – 21.99 ל- 10 מ"ל, REVLON – 47 שקל ל – 14.7 מ"ל.

לקים מתפוצצים

CHIC החליטו להפציץ עם לקים מתפוצצים מסדרת GRAFITOP, מראה השאול, לדברי החברה, מתפישת עולם יפנית המהללת את יופיים של הדברים השחוקים הארעיים והבלתי מושלמים.

הגוון שדגמנו כלל כסף וצהוב מתפוצץ בעיניים, במראה שגרם לנו לצעוק גוועלד! אם את לא פאנקיסטית השאירי את הלוק הסדוק לרהיט מיושן, או השתמשי במתינות על ציפורן אחת, רצוי בשילובים קבילים יותר כגון כסף ושחור, או זהב ולבן.

כמה: 55 שקל לערכה בת שני בקבוקי לק.

לקים שמתייבשים מהר

לייק ענקי ל- TOP SPEED, סדרה חדשה של לקים מהירי ייבוש מאת רבלון. כי גם אם הם לא עומדים בדייקנות יקית בהבטחת החברה להתייבש תוך דקה, עדיין הם מתייבשים מהר יותר מכל לק אחר. ועוד הפתעה – הצבע שדגמנו היה פוקסיה (גוון 570) אינטנסיבי ונותן תוצאה יפה בשכבה אחת בלבד, מה שחוסך זמן מריחה וזמן ייבוש נוספים.

כמה: 49.99 ל – 14.7 מ"ל.

אבן שיוף חשמלית

אבן השיוף החשמלית של fujicom  מעלה את השאלה - איך לא חשבו על זה קודם? מדובר בסכין גילוח לנשים עם ראש מתחלף של אבן לשיוף העור הקשה. לא צריך להתאמץ עם כף שיוף, וגם אין צורך במים. פשוט מחליקים בקלילות את האבן על העור והוא מתפורר ונושר. חבל רק שאבן השיוף קוקטית, במובן שהיא קטנה ועדינה מידי. נמתין בסבלנות לדור הבא, עם אבן גדולה ונמרצת יותר.

איפה וכמה: 99.99 למכשיר, 49.99 לאבן הפדיקור, בלעדי לסופר פארם.

עט להבהרת ציפורניים

תכשיר בלעדי של scholl לטיפול בציפורניים שהצהיבו מרוב שימוש בלקים, או מסיבות השמורות רק עימן. הטיפול מתחיל בשיוף בפצירה שבמכשיר. סיבוב אחד ימינה משחרר למברשת ג'ל הלבנה, ואחד שמאלה משחרר לק שקוף השומר על התוצאה. קל פשוט ותוך כמה ימים אפשר להבחין בתוצאה.

כמה: 59.90 ש"ח
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה