רוצה לצאת לטיול של החיים שלך? ככה תעשי את זה

איך אפשר להתקבל? צריך רישיון מיוחד? הכשרה קרבית? או בקיצור – את שואלת – מאגמה עונה

26/04/2018
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

מגמה צ'לנג' 2018. צילום: יח"צ מאגמה

מה זה בעצם מאגמה צ'אלנג'?

מאגמה צ'אלנג' הוא מסע שטח המיועד לנשים שרוצות להתמודד עם אתגרים ומאמינות שהן יכולות. המסע משלב נהיגת שטח, לינות מיוחדות, פעילויות אתגריות, מפגשים אנושיים וכמו תמיד במאגמה: גם תרומה לקהילה המקומית.

כמה זמן נמשך המסע ומתי יוצאים לדרך?

המסעות נמשכים בדרך כלל 8 – 10 ימים, על פי היעד אליו יוצאים.

איך אני מתקבלת?

את מגיעה למפגש הכרות קצר וכיפי שבו תכירי אותנו ואנחנו אותך. במפגש תקבלי את כל המידע על המסע , תכירי נשים נוספות שרוצות להצטרף למסע ותראי אם זה מדליק אותך. המתאימות ביותר יוזמנו להצטרף למסע עצמו ואת תוכלי לקבל החלטה ממקום של הבנה, ציפייה והתרגשות.

נשמע מעניין? מלאי את הפרטים שלך ונחזור אליך עם כל המידע. קישור למילוי פרטים נמצא כאן >>

איזה נשים אתן מחפשות? צריך להתכונן למפגש?

אנחנו מחפשים אותך, כמו שאת. אם יש בך רצון לתרום להצלחה של מסע שטח, להיות חלק מקבוצה שעוברת יחד מסע נפלא ורוח טובה –את לגמרי איתנו.

מגמה צ'לנג' 2018. צילום: יח"צ מאגמה

עם איזה אתגרים נתמודד במהלך המסע?

זו כנראה השאלה הכי נפוצה ששואלים אותנו והתשובה היא שהאתגר הגדול ביותר במסע הוא להיות חלק מקבוצה ומצוות. שום אתגר פיזי שתפגשי במהלך המסע לא דורש כושר גופני מיוחד, אבל לעבור מסע עם ארבע נשים בג'יפ, יכולה להיות החוויה הכי מדהימה שתעברי בזמן הקרוב

מה בנוגע לכל הקטע הפיזי? צריך להיות ג'דה? קילרית? שאקלית? לקחת שיעורים פרטיים בניווט?

כישורי ניווט הם לא העניין כי המסע מתנהל בשיירהואנחנו גם לא מחפשים נשים שמחליפות פנצ'ר תוך כדי שינה. הסיבה היא שאנחנו מאמינים שכל אישה יכולה ומתאימים את מסלולי המסע גם לנשים שמעולם לפני כן לא נהגו בג'יפים. אין צורך בכושר מיוחד ואין צורך להיערך או להתאמן לפני המסע.

 מגמה צ'לנג' 2018. צילום: יח"צ מאגמה

באיזה רכבים ננהג? אוטומטי או ידני? צריך לקחת שיעורי נהיגה מיוחדים ?

ננהג ברכבי שטח אוטומטיים ולא, אין צורך לקחת שיעורי נהיגה מיוחדים– המסלולים שלנו מותאמים במיוחד לאופי המסע והצוות המקצועי של מאגמה יהיה שם אתכן בשטח לאורך כל הדרך.

כל היום נוסעים בג'יפים?!

ממש לא! חלקים גדולים מהמסע מוקדשים לפעילויות שמתרחשות מחוץ לג'יפ כמו טיולים רגליים, סיורים באתרים מרהיבים, מפגשים עם אוכלוסייה מקומית, פעילויות אתגריות, הפסקות קסומות,  תרומה לקהילה המקומית והמון חוויות ורגעים נפלאים שיוצרות משתתפות המסע בעצמן.

אני שומרת מסורת. האם אני יכולה להצטרף?

כמובן. גם השנה נוציא מסע משותף המחבר בין נשים דתיות וחילוניות וכמובן שנדאג לנושאים הייחודיים לך: אוכל כשר, שמירת שבת ועוד. הצוות שלנו בקיא ומנוסה בכך וכולל נשים שומרות מסורת. אחד הדברים שלמדנו מהמסעות המשותפים שנערכו הוא שהערך המוסף של מסע כזה הוא אדיר!

איך אתם מתייחסים לבטיחות במסע?

הבטיחות היא ערך עליון במסע, והיא השיקול הראשון שעומד בפנינו, לאורך כל הדרך: החל מבחירת המסלולים, דרך איכות הרכבים ועוד לקבלת ההחלטות של הצוות בזמן המסע. נושא הבטיחות מהווה חלק מרכזי מהמקצועיות שלנו,ואנחנו מזמינים אותך לקרוא עוד על תפיסת הבטיחות במאגמה.

קישור למילים "תפיסת הבטיחות במאגמה" נמצא כאן >>

מיהם אנשי הצוות במסע?

אנחנו מאוד אוהבות לענות על השאלה הזו, כי אנחנו מאוד גאות בהם! את המסע מובילה מדריכה מצוות מאגמה. לימינה– מלוות הקבוצה, הכתובת לכל עניין ומי שדואגת להיבטים החברתיים. צוות מאגמה כולל גם רופאה צמודה במשך כל המסע וכמובן –את צוות המנהלה המסור, שדואג להכל: לוגיסטיקה, אוכל, לינה וכו' ולכל אלה מצטרף גם צוות מקומי – דוברי השפה המקומית ומי שילוו אותנו בכל דרכי המסע.

האם זו תחרות?

אין הדחות, אין נקודות . יש חיבור ופרגון ובסוף המסע, בוחרות המשתתפות צוות זוכה שמקבל מתנה מפרגנת.

מה קורה אחרי המסע?

אנחנו הרי רוצות לשמור על קשר...ובדיוק בשביל זה יצרנו את "מאגמה כל השנה" : טיולים בארץ, הרצאות מרתקות, פרויקטים חברתיים, התנדבות משותפת ובקיצור: המסע הוא רק ההתחלה.

לאן יצאו המסעות הקודמים?

כבר היינו באוגנדה ובדרך המשי, בפורטוגל הקסומה ובקוסטה ריקה המסעירה, חרשנו את חבל הבלקן וחצינו את מרחבי מונגוליה, התרגשנו בטנזניה והוקסמנו ממרוקו. לפעמים אנחנו חוזרות ליעדים אהובים בהם היינו ולפעמים אנחנו פותחות ציר ויוצאות ליעד חדש. העיקר להיות בתנועה.

מעולה! אז איך אני נרשמת?

שאלה מצוינת! אם נראה לך שאת מתאימה, בואי למפגש הכרות. הירשמי כאן >>
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה