כותונת הפסים המשגעת

התאהבנו מזמן במותג הצרפתי Antik Batik. עכשיו מגיע תור הישראלים ללבוש אתני קונספטואלי: Gallabia, החנות החדשה והנפלאה בנווה צדק

15/06/2011
יופי ואופנה קבלו עדכונים מיופי ואופנה
  • RSS

אנטיק באטיק הם הדבר הכי חם באופנת הבוהו. המותג הצרפתי ששואב השראה מהאופנה הצפון אפריקאית, מתבלט בייצור קפתנים, גלביות ושאר פריטי לבוש בגזרות רחבות ומחמיאות ובשילוב של חרוזים ופאייטים בתוך אפליקציות אתניות. בשנים האחרונות המותג נוטה לכיוון קצת יותר וודסטוקי; המילה באטיק מתייחסת לסגנון הצביעה הידני של בגדי היפים) וגלאמי; הקולקציה החדשה שלהם משלבת את אופנת הבוהו עם מוטיבים של גלאם-Pאנק כמו מכנסי עור, הדפסי נחש וקצת יותר פאייטים מהרגיל.

את המותג לא ניתן, לצערינו, לרכוש בארץ. כמתבקש מהמחירים של הפריטים (שנעים בין 150 יורו ל-1,000 יורו), עבור מי שרוצה לרכוש ברשת ניתן למצוא אותו בבוטיק Net-A-Porter ובחנות ההנחות המעולה The Outnet. אבל תחליף ישראלי מקומי למותג- אנחנו מחפשות בנרות.

לפני שלושה חודשים נפתחה ברוטשילד 1, ממש על התפר שבין מדגל שלום לכניסה לנווה צדק, החנות "Gallabia" שנותנת מענה לאופנה הבוהמית-היפית-אתנית הזאת. הצמד אתי צאיג (לשעבר בעלת רשת "ילדותי") ומירב הדרי לקחו את הפריט האייקוני, עיצבו את הגלביות ופתחו את חנות הקונספט בעצמן. בניגוד לחנות הצרפתיה, השתיים נותנות בולטות לגלימה הערבייה שיכולה להיות פריט יומיומי לכל דבר בשל הנוחות והפשטות שלה, רק שהשתיים נותנות לה פירוש מהודר יותר.

את הגלביות ניתן ללבוש חפויה מכל אביזר או מצוידת בחגורות ותכשיטים על מנת לתת אדפטציה מודרנית יותר או לחילופין- לקבל את הלוק האתני השלם. בחנות ניתן למצוא לא רק גלביות לנשים אלא גם לגברים ופריטים מקסימים לילדים וגם- חולצות, תיקים, כפכפים של הוויאנס ותכשיטים אתניים, ביניהם של טל מן.

הגלביות של הדרי וצאיג:

גלביה: רוטשילד 1, ת"א. 03-5174327
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה