הנסיכה בוסקילה-קלי

אז מה תאמרו? מאיה בוסקילה הצליחה להידמות ביום חתונתה לגרייס קלי האצילית?

14/06/2011
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS
» גרייס קלי והנסיך רנייה. שמלה משדרגת מתניים (צילום: Gettyimages)

מעין חגורה חובקת מותן המשטיחה את הבטן, מחשוף סטרפלס המחמיא לחזה ומסתיים בשרוולי וצווארון תחרה, גלישה מאיזור המותן לחלק תחתון שכולו תועפות בד, המוני קפלים ושובל ארוך במיוחד. ההינומה הגולשת מקשת מעוטרת והבד מבריק. למעשה איכות הבד נראתה כמו ההבדל הבולט ביותר בין איכות השמלה של הזמרת הנתנייתית במקור, מאיה בוסקילה, לשמלת החתונה של נסיכת מונקו המנוחה, גרייס קלי. חוץ מעניין הבד, נראה שהזמרת טרחה על העתק נאמן מאד למקור - שמלה נסיכותית שנחשבת לאחת משמלות הכלה היפות בכל הזמנים.
...
הבד של שמלת בוסקילה ניראה נוצץ מדי באופן שהוזיל את המראה. בכל זאת כנראה, מעצב שמלות הכלה המוחצנות, דני מזרחי, לא הצליח באמת לרסן את עצמו. חוץ מזה המראה של בוסקילה שידר קלאסיות מפתיעה, עידון ואיפוק. כאלה שלא מאפיינים את הבחירות האופנתיות שלה באופן שוטף.
..
העובדה שדוכסית קיימברידג' קייט מידלטון נישאה בשמלה מאופקת דומה, משקפת כנראה הלך רוח עולמי של עייפות משמלות גרנדיוזיות ורצון לחזור למראה כלתי תמים ובתולי יותר. מעתה את הפריצות והמחשופים הבוטים ישמרו למסיבת הרווקים וברגע החלפת הטבעות יפגשו הגברים עם דמות הפוכה וזכה. עד הטרנד הבא.
...
ומה לבש החתן של מאיה בוסקילה? מי זוכר.


....
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך