הילדים של סינדי קרופורד ב"קלווין קליין"

היו ימים שמעצב האופנה, קלווין קליין, המריא קריירות ויצר פרובוקציות שעוררו באזז בעולם האופנה אבל היום הוא מעדיף לשעמם אותנו וללהק "ילדים-של''

08/01/2018
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

השנה הזאת שייכת ללא ספק לקאיה גרבר, בתה בת ה-16 של דוגמנית-העל סינדי קרופורד ורנדי גרבר. הצעירה המיוחסת, שכיכבה אצל מיטב המעצבים בעולם, צועדת בדרכי אמה והופכת לאחד השמות הלוהטים בענף היופי והאופנה. בניגוד לקרופורד, קאיה לא נאלצה להיאבק כדי להצליח בתחום. לצד אחיה, פרסלי, היא נולדה לתוך מציאות ורודה וקיצרה הליכים בדרך לקמפיינים הגדולים, הודות לקשרים של הוריה המפורסמים.

אמנם קאיה מזכירה את אמה, אחת הנשים הסקסיות שהתפרסמו אי פעם, אבל אין לה לטעמי את ה"אקס פקטור" שאפיין אותה. העובדה שקאיה טרם פיתחה פרסונה חזקה או ייחודית כלשהי לא מעניינת את קלווין קליין. מי שעזר להמריא את הקריירות של ברוק שילדס, קייט מוס, כריסטי טרלינגטון וקנדל ג'נר אהב לאורך השנים לייצר באזז דרך עירום אמנותי והצהרות שנויות במחלוקת וכעת הוא מתמקד בליהוק "ילדים-של" וזה  בעיקר משעמם וצפוי.

סינדי קרופורד ורנדי גרבר Ben Gabbe/Getty Images

"הקמפיין לוכד את הברית בין בני המשפחה", הצהירו מטעם המותג בתקשורת "והוא מביא לחיים את הדרכים בהן נוכל לעורר השראה בקרב משפחות, להתחבר אחד לשני ולחגוג את כל הדברים שמאחדים אותנו". או פשוט להרדים אותנו, מה שיקרה קודם.

בקמפיין החדש לאביב 2018 גייס קליין את פרסלי, 18 וקאיה, 16, שהצטלמו בג'ינסים שלו ושידרו שיעמום אדיש. הם יפים, כמובן, אבל קשה להרגיש כלפיהם משהו. בניגוד לאפאתיות ששידרה מוס, שיצרה ריאקציה חזקה אצל המתבונן, שני אלה נשכחים דקה אחרי שמתבוננים בהם. הקמפיין נראה כאילו נלקח מ"גאפ", "אמריקן אאוטפיטרס" או משהו בסגנון ובטח לא נחקק בתודעה כמו הקמפיינים שלו בעבר.

קלווין קליין פרסומת

האחים לבית גרבר יושבים על הרצפה ולא מעוררים השראה, כפי שעשתה טורלינגון בתמונות השחור-לבן הנפלאות שלה בזמנו. זו לא אשמתם לגמרי. אם פעם ליווינו את סיפורי ההצלחה של כוכבות, מהרגע בו התגלו ועד שכבשו כל שער מגזין קיים, היום, בעידן של "כמה עוקבים יש לך ונגיד לך מי אתה", רוצים לקדם רק כוכבי אינסטנט. רק חבל שקליין, שיודע להיות פורץ דרך, נשאב כבר כמה שנים לתהומות הנשייה במקום לייצר אייקון אופנה.

קלווין קליין פרסומת

ברוק שילדס

ברוק שילדס בקלווין קליין

קייט מוס

פרסומת קלווין קליין

כריסטי טרלינגטון

כריסטי טרלינגטון בקלווין קליין

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה