מי שמביט בי מהחור

ריבוי הטרנדים באופנת הים מאפשרת לבחור את המחשוף המתאים. הנה מחשוף ההצצה, הקשירה והטנקיני

01/06/2011
יופי ואופנה קבלו עדכונים מיופי ואופנה
  • RSS
» מתנה משמיים לבעלות צמיגים. הטנקיני

בניגוד לעונות קודמות בהן יש מי שמכתיב טרנדים ומי שעוקב, ומי שלא עוקב - נחשב "אאוט" לחלוטין, האביב-קיץ האחרונים באים לביטוי באופן קצת שונה. ונסביר זאת: הטרנדים אכן קיימים; ניתן לראות את טרנד הפסים של המלחים, את חצאיות המידי שחזרו, את המכנסיים המתרחבים (שבינתיים מוכחים יותר כהכתבה ופחות כמשהו שקורה בשטח), בלוקים של צבע, חזרת הפלטפורמות, היפי-בוהו שיק ועוד. ומה משותף לכל אלו? במידה - יש בכולם נוסטלגיה. מצד שני - כולם מגיעים מכיוון נוסטלגי אחר. חלקם של נובורישיות משנות ה- 90, חלקם מדור הפרחים וחלקם בכלל מהפיפטיז. לכן, נסכם את העונה הנוכחית כך: זה כנראה הקיץ הכי מגוון שעולם האופנה ראה אי פעם.

אז מה היתרון בכך? שכדי להישאר אופנתיות אנחנו לא צריכות בהכרח להיות קרבן אופנה. שהשנה אנחנו יכולות להיצמד לכיוון שהכי מתאים לנו- לאופי, למבנה הגוף ולמידת הסולידיות.

ובדיוק כך המצב בנישת בגדי הים. אין יותר רק ביקיני, או רק גזרת תחתונים גבוהה, או רק בגד ים שלם. יש גם וגם, ובכמה גרסאות עיקריות, כאשר השטאנץ מצוי בעיקר בצורת המחשופים: טנקיני המתאים במיוחד לבעלות הצמיגים (לכולנו- בואו נודה בזה), סטרפלס, מחשופי הצצה, מחשוף עמוק במיוחד (Lo Cut), מחשופים מרובעים ואופנת פין-אפ גירלס מקסימה במיוחד.

את בגדי הים בתמונות ניתן למצוא ב: חנה בלוך הסקנדינבית (בעבר מבית "מיסוני"), איס סאן לורן, טופשופ, אינטימה, ml, Free by Gotex, אגווה בנדיטה, אפרודיטה, Vans, בוטיק אמור.

.

מחשופי הצצה

מחשופי קשירה

מחשוף עמוק

מחשופים מרובעים

טנקיני

פינ-אפ גירלס

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה