כמה עולה לנו הקייטנה?

מצאתם כבר קייטנה לילדים לקיץ? כמה זה הולך לעלות לכם? הנה כמה דוגמאות, פוסט סקר, הוסיפו את המספרים שלכם, כולל מיקום גיאוגרפי.

26/05/2011
ריקי כהן קבלו עדכונים מריקי
  • RSS
» קייטנת אגד, צילום: יח"צ

סוף מאי והורים רבים, טוב בואו נדייק - אמהות, כמרקחה סביב בחירת קייטנות לחופש והעלות הכרוכה בהן. התלונות הצפויות על אורך החופשה, במיוחד ביחס למדינות אחרות לא יעזרו, זה הולך לעלות, והרבה.

תעשיית שיווק הקייטנות בשיאה, מקייטנות של החברה להגנת הטבע, מדע, אמנות, מחשבים, בישול ועוד ועוד. השכיחות ביותר הן כמובן קייטנות המתנ"סים שמציעות תפריט סטנדרטי (שמש, כמה חוגים והרבה מכות בין ילדים).

אבל בעידן הזה הורים רבים מחפשים קייטנות עם ערך מוסף תכני, שגורר איתו הוצאות גבוהות. רק אתמול, לדוגמה,  קיבלו מאות הורים מייל בתפוצה המונית המפרט את עלות קייטנת החווה הירוקה, אתר השייך בין היתר לעיריית ת"א, ובכן שימו לב:

עד 13:00 2990 ש"ח

צהרונית עד 16:00 990 ש"ח.

כלומר, 4000 ש"ח לילד עבור 15 ימים, עד השעה 16:00.

קייטנה רב תחומית באוניברסיטת ת"א עד השעה 15:30 תעלה 2490 ₪ לאותה מסגרת זמן. קייטנת החלומות באותו מקום, לגילאים צעירים יותר, 2390 ש"ח.

דוגמה אחרת שהתלבטנו לגביה היא קייטנת בית פרנקפורט, מתנ"ס התרבות של הדר יוסף: 2450 ש"ח יעלה ילד אחד לשלושה שבועות עד 16:00. מחזור נוסף - עוד אלף ומאה ש"ח. רובינו - הורים עובדים זקוקים לשני מחזורי קייטנה בקיץ.

אבל אלו רק דוגמאות ממחירי צפון ת"א, בואו ושתפו אותנו, מה הסידור שלכם לקיץ, וכמה הוא עולה לכם? האם יש לכם רעיונות יוצאי דופן לפתרון התקופה הזו?תגיות:

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה