נטע שדה

התיקים של נטע שדה הם "בוהו שיק" מובהק. הם משלבים אתניות עם פוסט-היפיות בורגנית בעורות רכים שמתאימים את עצמם לגוף

26/05/2011
לוק השבוע של סלונה קבלו עדכונים משלי
  • RSS
» תיקים מסדרת יהלום. צילום: שחר פליישמן

מי אני

נטע שדה. התחלתי את דרכי בבצלאל במחלקה לצורפות בשנות ה- 90. בהמשך עיצבתי נעליים לחברות מסחריות שונות, אבל לבסוף עברתי לתיקים וארנקים. מכיוון שהאמירה האישית והחזון נורא חשובים לי הרגשתי שאוכל להביא אותם טוב יותר לידי ביטוי בעיצוב תיקים מאשר בנעליים. לפני 9 שנים הכרתי את עמנואל, בעל רשת "ארנקי עמנואל" ויחד החלטנו לשלב כוחות. היום אפשר למצוא את העיצובים שלי בסניפי הרשת ובעוד כמאה נקודות מכירה נבחרות אחרות ברחבי הארץ.

.

הקו שלי

אני מאוד נמשכת לעורות טבעיים ורכים. הסגנון הוא בוהו שיק נקי, מאוד ישראלי, אפילו תל אביבי, למרות שמאוד אוהבים את העיצובים שלי גם מחוץ לעיר הגדולה. אני אוהבת לעצב תיקים רכים ונופלים, לא כאלה שמנותקים מהגוף. לא מתחברת לתיקי עבודה ולקו המחויט.

.

ההשראה שלי

אני עושה תיקים לעצמי ולחברות שלי ומאוד מושפעת מעונות השנה. בדרך כלל, בכל שנה יוצאות שתי קולקציות – בחורף, מטבע הדברים, התיקים יותר סגורים, בעלי רוכסנים וכדומה. בקיץ הם פתוחים, בעלי צבעים בהירים ושמחים ובקיצור- מקבלים השראה ממזג האוויר.

טווח מחירים: 300-1,400 ש"ח

.

לוק השבוע

תיק בד בעל בטנה שנראה מאוד דומה לעור כי מדובר בחומר מאוד איכותי. העיצוב נוח, גדול, לא מחייב ומתאים לתקופה הזאת של השנה. הוספתי לו איור שהוא מעין מחווה לוונוס ומתחבר לקו האתני בקיץ שמביע רצון להתקשט קצת יותר ולהתמסר לגחמות אופנתיות.

עוד מבית נטע שדה:

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה