התגעגעתן למג ראיין?

בטקס פרסי מועצת האופנה האמריקאית שהתקיים אמש, הגיעו דוגמניות, מעצבים וסלבריטאיות אבל מי שגנבה את ההצגה היתה השחקנית מג ראיין שנעלמה מחיינו ועוררה נוסטלגיה עזה לניינטיז

06/06/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אמש התקיים בניו יורק טקס פרסי ה-CFDA השנתי, בהנחייתו של השחקן סת' מאיירס. לאירוע החגיגי, שהתקיים באולם האירועים "האמרשטיין בולרום", הגיעו לא מעט שמות חמים מעולם האופנה והבידור: אנה וינטור (עורכת ''ווג'' אמריקה), ניקול קידמן, דיאן קרוגר, האחיות חדיד, האחיות אולסן, קרי וושינגטון ("סקנדל") ועוד רבים וטובים ומי שגנבה את ההצגה היתה מג ראיין, שנעלמה מהרדאר לפני שנים.

השחקנית בת ה-55 היתה אחת הכוכבות הגדולות בניינטיז ולא היה אדם אחד ששכח את סצנת האורגזמה המפורסמת משובר הקופות "כשארי פגש את סאלי" אבל שנות האלפיים לא חייכו אליה, בלשון המעטה והסרטים בהם השתתפה ("שיחה ממתינה" ו"סימן חיים") נכשלו בקופות. מעריציה השלימו עם העובדה שזהו, ה"מאמי של אמריקה" מאסה בהוליווד או הפוך. עם הזמן ראיין הפסיקה להשתתף בפרוייקטים גדולים וכיכבה בעיקר באייטמים שעסקו בכמות הבוטוקס שהזריקה בפניה.

מג רייאן היום

לא ברור כמה מכם זוכרים אותה אז אבל היה לה אז יופי טבעי, אותו היא הרסה כשניפחה את שפתיה באופן קיצוני והפכה בתקשורת לבדיחה עצובה. היא הצטרפה לרשימה ארוכה של נשים יפות ומצליחות, כגון, קורטני קוקס, לארה פלין בויל, ניקול קידמן, רנה זלווגר ודונטלה ורסצ'ה, שלא העריכו מספיק את המראה שלהן והתמסרו בשיא הקריירה לכל טיפולי הפנים האפשריים, כדי להתאים לסטנדרט היופי המוגזם של הוליווד.

רייאן והאחרות רצו להיראות צעירות ומושכות יותר אבל בדרך הן פשוט הרסו את מה שהטבע נתן להן. "ישנן שיחות חשובות יותר מאיך נשים נראות ומזדקנות", טענה השחקנית בראיון ב-2015. "אני אוהבת את הגיל שלי ואני גם מרוצה מאיך שהחיים שלי נראים".

מג רייאן

 

מג רייאן בטקס

 

מג רייאן בטקס פרסי האופנה

 

ג'יג'י חדיד

ג'יג'י חדיד

בלה חדיד

בלה חדיד

האחיות אולסן

האחיות אולסן

בי שייפר וארוסה, פרנצ'סקו קרוזיני

בי שייפר

קרי וושינגטון

קרי וושינגטון

היידי קלום

היידי קלום
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה