מליסה בארץ הפלאות

הנעליים של מליסה הפכו לקונצנזוס ביופי, במחירים הסבירים ואפילו בקולקציה מיוחדת ל"קסטרו". הקטלוג הרס לנו את הבריאות

18/05/2011
מירב קאופמן קבלו עדכונים ממירב
  • RSS

בטח שמתן לב שבזמן האחרון אני מרבה לכתוב על נעליים ויש לזה שתי סיבות עיקריות - אחת, החולשה הבלתי נלאית שלי לכל מה שקשור להנעלה והשנייה, כמה דברים חדשים וטובים שראיתי לאחרונה ובא לי לחלוק.
כמו למשל, הקולקצייה החדשה של מליסה והקטלוג המופלא שמלווה אותה.

בשבת האחרונה ההורים שלי קפצו לקפה ועוגה. הם הביאו איתם את האחיינית שלי אלה בת ה-8 וגם אחי וגיסתי קפצו לבקר. וכך, מצאנו את עצמינו, קשישה שמגרדת את הארבעים, עלמה בתחילת שנות השלושים וילדה קטנה אחת וחמודה עם חוש סטיילינג מפותח, מעלעלות יחדיו בקטלוג ומתלהבות באופן ממש זהה.

בכל מקרה, למי שמחפשת אותה בישראל, ניתן למצוא בחנויות הבאות: "עלמה", "אירית", "בנות", "בינגו", "דינה גלאס", "ענת מיקולינסקי".

הקולקצייה

לקולקצייה הדנדשה קוראים 'אמזוניסטה' והיא שואבת את השראתה מיערות הגשם של האמזונס. במליסה ממשיכים אמנם לייצר ולהציע את מרכולתם מהעונה שעברה אבל דאגו גם להוסיף מיני דגמים משגעים על עקבים, על שטוח ועל הכיפאק. גם הקיץ הזה למשל, ויויאן ווסטווד מביאה בעיצובים שובבנים ומרטיבים בגרסאות מתקדמות לדגם ה- Lady Dragon שעולה 689 ש"ח.

השנה הצטרף גם ג'יאטנו פסה, מעצב מוצר איטלקי שעיצב נעל מאתגרת בשיטת ה DIY. הרוכשות את הנעל יוכלו לעצב לעצמן דגם אם רק יגזרו כמה מן הבועות המעטרות את הנעל. ריסקי בהתחשב במחיר הלא נמוך שלהן (479 ש"ח).

וכמו בכל שנה, עיצבו גם האחים קמפנה דגם ייחודי. הפעם זהו דגם Costela De Adao שעוצב בהשראת הצמח האמזוניסטי הנושא את אותו שם (349 ש"ח).

דגמים נוספים:

Violetta - גרסת הגלדיאטור של מליסה (329 ש"ח):

Amazonas - אחד הדגמים המרטיבים יותר בקולקציה (549 ש"ח):

Patchuli - דגם הורסני ביותר (549 ש"ח):

Arara: פליפ פלופס שובי לב (249 ש"ח):

Jean Paul Gaultier X - שיש את שמי עליהן (999 ש"ח):

ולסיום סיומת, הדגם הקלאסי UךארשGןרך של ויויאן ווסטווד שממשיך משנה שעברה, והעונה נצבע בגווני האמזונס (379 ש"ח):

אגב, אם התאהבתן קשות בדגם אבל המחיר כואב לכן בארנק, תוכלו למצוא גרסה פחות יקרה, כמעט זהה ושלא נופלת באיכותה בנעלי מונובו התאילנדיות. לחצו כאן כדי לעבור לפייג' הישראלי שלהם בפייסבוק. הנעליים האלה עולות 245 ש"ח.

הקטלוג

בנוסף לבחירת הפרזנטורית המושלמת לתפקיד - קייטי פרי נערת הפלסטיק הצבעונית, שיחררו במליסה קטלוג מגזיני מרהיב, מעניין ומעוצב לעילא. משולבות בו כתבות, הפקות אופנה נפלאות וכמובן שלל הדגמים הנהדרים של מליסה.

אך שבתה את לבבי במיוחד הפקה מתוקה בכיכובה של ברבי שלכבודה הונפקו נעליים מזעריות ועוצבו אאוטפיטים בהוט קוטור (מתנצלת מראש על איכות התמונות הבוטלגית, פשוט לא מצאתי את ההפקה בשום מקום ונאלצתי לצלם אותה בעצמי):

לבלוג של מירב קאופמן - בארון של גיברת קאופמן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה