כוח נשי

כנס ראשון מסוגו מחבר נשים ועסקים ומציע את חוליות התוכן החשובות ביותר בשרשרת העסקית. הכוח הנשי בעולם העסקי, תרשמו לפניכן

16/05/2011
מיכל ליבנה קבלו עדכונים ממיכל
  • RSS
» נערה עובדת, צילום: Carlo Nicora, פליקר

עוד לא נתקלתי בתופעה כזאת:  שתי נשים מחליטות לעשות כנס, ובתוך חודשיים יש כנס. דפנה בן-דוד ודונה קרייזלר זיהו את הצורך של נשים בעלות עסקים קטנים ובינוניים להיפגש ולהוכיח את הכלל שאנחנו הכי טובות בלעזור זו לזו.

בלי הרבה חוכמות הן הגדירו יעד, הקימו קבוצת חשיבה, ביצעו סיעור מוחות, גייסו את מזל כהן לטפל בכספים, ויצאו לדרך.

עוד לפני שנפתחה בפייסבוק הקבוצה "נשים למען נשים בעסקים", שכיום כבר מתמנגלות בה וירטואלית 720 נשים, הן הספיקו רגע "לפני החגים" לסגור ל-19 במאי את מרכז הכנסים של קיבוץ שפיים, להגדיר את התכנים ולעשות אודישנים אישיים לכל המרצות והמרצים בכנס.

אודישן להרצאות

כבר שנים אני מוזמנת להרצאות ברחבי הארץ, אבל אף אחד לא דרש ממני לעבור אודישן. זה דווקא מצא חן בעיני מאוד, עניין האודישנים הזה.

זה מעיד על גישה קפדנית והתייחסות רצינית לכל פרט בהפקה, מתוך מטרה להגיש אירוע חכם וחוויה מרתקת. דהרתי, אפוא, ביום  שישי בבוקר לתל-מונד, והתייצבתי לאודישן בביתה הנאה של דפנה, בדיוק בשעה שתואמה לי מראש.

"הסתכלנו סביבנו", דפנה אמרה, "וראינו שוועידות, כנסים וימי עיון הפכו לאירועים יקרים, שלא מאפשרים לנשים לחוות מפגשי נטוורקינג, הרצאות מעניינות ואיסוף כלים מעשיים לקידום עסקי. לכן חשבנו על אירוע של יום שלם במחיר של פחות מפגישת ייעוץ אחת".

ואכן, כנס הכוח הנשי בעולם העסקי מציע בדיוק את חוליות התוכן החשובות ביותר בשרשרת העסקית: נוכחות בפייסבוק, שיווק, מכירות, טיפול בהתנגדויות, סגירת עסקאות, ניהול הזמן, ניהול הכסף, התפתחות אישית והעצמת השפע. והחוליות האלה, כשהן מחוברות זו לזו בנוסחה מסודרת כל עסק הופך מעפיפון למטוס סילון.

הכנס ייערך במרכז הכנסים בקיבוץ שפיים ביום חמישי, 19 במאי. זה הכנס הנשי העסקי הראשון בסוגו והמרתק ביותר של אביב 2011 שיהפוך, עם הזמן, לכנס אביב מסורתי.

כמו שאני מכירה את האינדיאניות האלה – הן לא יפסיקו עד שימלאו את בנייני האומה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך