בואי מירנדה

היוצרת המסעירה מירנדה ג'ולי חוזרת בסרט חדש, ייחודי לא פחות מ"אני, אתה, וכל השאר". זוג שמחליט לאמץ חתול בוחן את חייו ומגיע למקומות מפתיעים

12/05/2011
ריקי כהן קבלו עדכונים מריקי
  • RSS
» כרזת הסרט העתיד, עם פניה המלאכיות של היוצרת

למירנדה ג'ולי עומד לצאת לעולם סרט חדש. אז מה, אתם שואלים, או גרוע מזה, מי זו מירנדה ג'ולי? טוב, מינוס שלכם. ג'ולי היא אמנית רב תחומית, פרפומרית, במאית, כותבת, שחקנית אמריקאית, שסרטה הקודם "אני, אתה, וכל השאר"  שיצא ב2005 הופץ גם בישראל (כאילו שזה משנה בעולם הטורנטים), והשאיר רושם לא יימחה של האמנות הייחודית של היוצרת הזו. שפה משלה בעיסוק ביחסים בין בני אנוש, שבאה לידי ביטוי גם בקובץ הסיפורים שלה, "אף אחד לא שייך לכאן יותר ממך" (תורגם לעברית באחוזת בית ומומלץ מאוד). לג'ולי יש דרך לתפוס את האקסצנטרי הסמוי והגלוי ביחסים בין גברים ונשים ובכלל. הסיטואציות הביזאריות משעשעות שהיא יוצרת לא מטשטשות אמיתות רגשיות להפליא. חפשו גם את הקליפים שיצרה ביוטיוב, ודרכה להפוך את עצמה לחלק מהאומנות שלה תמיד מרגשת.

הסרט החדש "העתיד" עוסק בזוג (מירנדה עצמה ולצידה האמיש לינקלייטר) העומד לאמץ חתול באמצעות סוכנות אימוץ לחתולים. לפני שיתחייבו למשימה משעבדת חיים הם מחליטים לבדוק האם הם מצליחים להגשים את חלומותיהם בחודש אחד מחייהם. בסרט שאותו כתבה וביימה ומשחקת, ג'ולי גם רוקדת באופן מהפנט למסך, ומדבבת חתול. הציצו בטריילר והפיצו בפייסבוק בקריאה להביא אותו לאקרנים כאן בהקדם. הסרט הוצג בפסטיבל סאנדנס האחרון ומבקריו ששיבחו אותו כעוד עבודה מרתקת שלה מציינים שהוא פחות ריאליסטי מסרטה הקודם, יותר נוטה לעל טבעי דרך נרטיב של מבטו של החתול שאותו הצילו. ציטוט משובח: "That deadline in place, the couple decide to take that one last month to see what the universe has in store, quitting their jobs and throwing caution to the wind, somewhat unprepared for what the wind will blow back to them. (Linklater’s new rules for success are oddly intriguing and strangely fascinating: “I’m going to look for coincidences ... mistakes ... I’m going to listen to what people are saying—especially if they’re touching a doorknob.”.

צפו בטריילר

את המידע הראשוני קיבלנו מהבלוג הנפלא "פריק מגזין".
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה