הסיבה שהאקסים של אשלי גרהאם נפרדו ממנה

הדוגמנית המפורסמת למידות גדולות, שמזמן הפכה למגה סטאר, חושפת למה אהוביה לשעבר בחרו לחתוך את הקשר איתה. “היו לי בני זוג שנפרדו ממני כי חששו שאשמין יותר בהמשך”

20/03/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין לוי
  • בדואר
  • RSS

אחת הדוגמניות המצליחות בעולם היא אשלי גרהאם, המקדמת דימוי גוף חיובי וקבלה עצמית. היא לא נראית רזה או חטובה ואינה מתיימרת להיכנס לנעליה של ג’יזל או קייט מוס. היא גאה בצלוליט שלה וחושפת תמונות שלה ללא פוטושופ, אשר חושפות איברים מלאים יותר ממה שאנחנו נוהגים לראות במגזינים או על המסך. אך למרות התהילה, הגלאם, הכסף וההצלחה, גרהאם ספגה לא מעט השפלה ושיימינג גוף בעברה הרחוק.

בראיון, שפורסם  ב”הפינגטון פוסט”, סיפרה גרהאם, 29, שהיא נפגעה מבני זוג קודמים. “שום דבר לא הפתיע אותי. עברתי בדיוק מה שהמעריצות הצעירות שלי חוו. סבלתי מעלבונות ובני זוג נפרדו ממני כי הם פחדו שאשמין מאוחר יותר. זה תמיד אותו מעגל אימה, לא משנה איפה את נמצאת ובאיזה דור את חיה. כל צעיר וצעירה עובר את זה. לפעמים אני עדיין קמה בבוקר וחושבת לעצמי שאני האדם השמן ביותר בעולם”.

אולי יעניין אותך לקרוא:

הרגליים הלא מרוטשות של אשלי גרהאם

ללא פוטושופ: תמונת הביקיני של אשלי גרהאם

אשלי גרהאם חושפת צלוליט

אשלי גרהאם באדום

עצוב לגלות שגברים שכבר החליטו להיות איתה נטשו אותה בגלל סיבות כאלו. שיעשו טובה ולא יתחילו איתה מלכתחילה. יופי זה עניין של טעם וזה לגיטימי שגבר יעדיף רזות על פני מלאות אך לא יפה לגרוםלמישהי להרגיש רע עם עצמה או עם גופה ולחשוב בטעות, שהיא אינה ראויה לאהבה בגלל המשקל. מי שגורם למישהי לחוש ככה הוא בגדול, זבל. מה שמעניין הוא שכל כוכבת סוחבת סיפור של השפלה או פגיעה מהעבר וכי לשיימינג גוף באמת אין גבול.

גרהאם מספרת שהכל תלוי באיך מתמודדים עם הסוגיות הללו מהרגע שקמות בבוקר. “אנ מביטה במראה ומדברת לעצמי. ‘את אמיצה’, ‘את יפה’ ואם הבטן שלי נפוחה אז אני אגיד: ‘הבטן שלך חמודה’ ואם הירכיים שלי גדולות מדי אגיד ‘אני אוהבת אתכן, ירכיים’. גם לא יזיק להיות עם פרטנר שמעריץ אותך”. האדם הזה הוא בעלה הנוכחי של גרהאם, ג’סטין ארווין, שהיה חבר שלה לפני שהפך לבעלה.

גרהאם סיפרה שהם חיכו עד החתונה, כדי לעשות סקס בפעם הראשונה. “כבר היה מתח מיני גדול”, אמרה. “כבר ביססנו חברות יציבה ובסוף נוצר הקסם ביננו. שכבתי עם גבר שאהבתי ובטחתי בו. ידעתי שהוא רוצה אותי באמת והוא מזכיר לי כמה אני סקסית ויפה”.


לכתבה המקורית בהפינגטון פוסט

הפינגטון פוסט הוא אתר החדשות והבלוגים המוביל בארצות הברית בייסודה של אריאנה הפינגטון. עם 10 מליון גולשים מידי חודש, הוא הפך למוקד עוצמה והשפעה על התקשורת ועל קובעי המדיניות בגבעת הקפיטולמיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה