תראו מה סטיילינג יכול לעשות - חלק שני

הילה, לין וויולה, לקחו את החברות הטובות שלהן למהפך סטיילינג. התוצאה לפניכן

20/03/2017
לילך כהן קבלו עדכונים מלילך
  • בדואר
  • RSS

במסגרת קורס הסטיילינג פרו של בית הספר לסטיילינג בשנקר, התבקשו הסטודנטיות ליצור תהליך של שינוי בתפיסת הלבוש של אדם הקרוב לליבם. התהליך כלל ביקור בארון הבגדים האישי שלו, המשיך ביציאה לקניות והסתיים ביום צילומים. התוצאות והסיפור שמאחוריהן מוצגים לפניכן

(למהפכים נוספים לחצו כאן

 סטייליסטית: הילה דהאן

הילה דהן סטייליסטית

בחרתי לצילומי הסטיילינג האישי את טל-אל חברה טובה שלי  שעברה לגור בתל אביב ורצתה להוסיף קצת סטייל לארון הבגדים שלה עם המעבר לעיר הגדולה.

TALEL1033

שני הלוקים שבחרתי לטל-אל מתאימים לכל יציאה קלילה עם חברים, בצהריים או בערב. מבנה גופה פרופורציונלי כך שבחירת הבגדים הייתה קלה ובעיקר הסתמכתי על יצירת סגנון וסטייל.

אני דיילת אויר שנמצאת הרבה על קו ניו-יורק –תל אביב ובשני הלוקים בחרתי בהשפעות אמריקאיות בסגנון הלבוש הפאנקי/ניו יורקרי ובצבעים כחול, אדום ולבן שמאוד טרנדים העונה, במיוחד לאחר הבחירות לנשיאות שהיו בנובמבר.

TALELL1031ז'קט: אדידס, טי שרט לבנה: בלנק מונקו, מכנסי קטיפה אדומים: אוסף פרטי, סניקרס לבנות: אורבניקה, תיק גב רשת לבן שקוף: אורבניקה, עגילי חישוק אדומים: אוסף פרטי. צילום: אלעד קליג’. 

TALEL1031טי שרט עם דגל אמריקה: פורבר 21, וסט מנומר: סטרדיבריוס, ז'קט ג'ינס ליוויס: וינטג', חצאית אדומה מבריקה: זארה, גרביוני רשת: סאקס, מגפי חצי שחורים: טוגו, תיק יד חתול: פורבר 21, שרשרת קולר: אוסף פרטי. צילום: אלעד קליג’. 

סטייליסטית: לין חדדי

לין חדדי

חברה שלי לי, לומדת הוראה ותוך כדי מתרגלת בכיתות כמורה לאנגלית. לי בת 25, לכן חשבתי שחשוב ונכון לעשות רענון לארון שלה, לשים בצד את כל מה ש"עבר זמנו" מבחינה אופנתית ומבחינת הגיל וללמד אותה להתלבש בהתאם לגילה ולמקצועה (לכל הפחות כשהיא מול התלמידים).

LIN1031

רציתי ליצור לה סגנון אישי לפי מה שמתאים לה ולמבנה גופה ולהראות לה שכל מה שתלבש יתאים למבנה גוף ה-X שלה שהוא פרופורציונלי וקל להתלבשות, בין אם תבחר בבגד צמוד ונשי או בבגד בגזרת אוברסייז.

בחרתי עם לי בשני לוקים שונים. אחד שהוא יותר אלגנטי ומתוחכם והשני שהוא קוז'אל -סטריט סטייל, כך שהיא יכולה ליהנות מכל העולמות. היה חשוב לי ליצור לה מלתחה חכמה, כך שאת רוב הפריטים שקנינו אפשר "לפרק" ולשלב לעוד אאוטפיט.

LI1032נעליים: Topshop, גרביים: Stradivarius, פוטר: זארה, גולף: Stradivarius, חצאית: זארה, עגילי גדילים: H&M, טבעות: אוסף אישי. צילום: אלעד קליג'.

LI1031סניקרס לבנות: אוסף פרטי, גרביונים רשת: גליתה, גינס אפור: זארה, חולצה: זארה, חולצת רשת: Urban outffiters, ז'קט גינס: ליוויס, עגילים: Mango, טבעות: אוסף אישי. צילום: אלעד קליג’. 

סטייליסטית: ויולה מקסיוטוב

IMG_2402VIOLA

בחרתי למשימת הסטיילינג את אלמוג אוחיון, חיילת משוחררת בת 20.

ALMOG1032

את אלמוג הכרתי בצבא כשחפפתי אותה לתפקיד. גילינו שאנחנו מאותה עיר ומכיוון שאני הייתי לקראת שחרור לא יצא לנו כל כך להכיר אחת את השנייה. היום אני עובדת בתור סגנית ב-PULL&BEAR וכשאלמוג השתחררה היא התחילה לעבוד אצלי בסניף. כך התחדש הקשר והפכנו לחברות טובות. ביום יום אלמוג מתאימה את הבגדים שלה לפי מבנה גופה שהוא x ולכן לא נדרש מהפך רציני.

בחרתי את אלמוג כי חשבתי שלעבור איתה את תהליך המהפך יהיה מעין היכרות לעומק כי זה תהליך שנחשפים בו גם רגשית.

אלמוגחולצת גולף: זארה, סריג: זארה, חצאית: זארה, תיק: JUICY COUTURE, גרביים: 21 FOREVER, נעליים: SIMMI. צילום: אלעד קליג’. 

ALMOG1031טי שירט: PULL&BEAR, ג'קט: PULL&BEAR, מכנסיים: ADIDAS, תיק: אוסף פרטי, גרביים: FOREVER 21, נעליים: PULL&BEAR. צילום: אלעד קליג’. 

סטיילינג שנקר בפייסבוק 

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק 

הנחיה : לילך כהן, צילום: אלעד קליג’, איפור: ריקי אלבס, אורית נעים, שיער: מנחם חלובה, מנהלת בית הספר לסטיילינג שנקר: מאיה יונה מילשטיין
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה