טיפול חדש ומעיר: פילינג בקפה

המעסה החלה לקרצף אותי מלמעלה עד למטה בפילינג קפה וכשהמגבת החמה הונחה על פני ואחריה מסכת קפה קרירה, כבר עליתי לדרגת אפוגטו. אחרי שעה ורבע של טיפול יצאתי מרחפת על קצף

01/03/2017
ורדית סיני קבלו עדכונים מורדית
  • RSS

לעיתים נדמה לנו שאין כמעט גבול ליכולת הג'ינגול שלנו. קריירה תובענית, ילדים עם שפעת, סידורים שלא נגמרים, מכונת כביסה שהתקלקלה, ספק אינטרנט שצריך לצעוק עליו כדי לקבל שירות, זוגיות שצריך ללטף  ובדרך לכל מקום פקקים. אין לנו שום ספק בגמישות וביכולת שלנו להתמתח עוד ועוד ולרוץ כמו בטריית דורסל שלא נגמרת. גם כשנוחתת עלינו דרמה לא צפויה כמו אבא בבית חולים, אנחנו מתחמשות בבטחון ובנחישות ומייצרות עוד ועוד אנרגיה שנכנסת לתוך החריכים הבלתי נראים של הלו"ז.

הבריאות מעל לכל, ברור, רק לא תמיד אנחנו זוכרות לשמור על זאת שלנו.

ההצעה של כולה לטיפול בקפה הגיעה כקריאה של הקוסמוס לעצור לרגע ולהיטען מחדש והקוסמוס כידוע יודע מה שהוא עושה. על אף שבשנים האחרונות נגמלתי מההרגל האוטומטי של קפה על הבוקר, אני יודעת לזהות היטב את שעת הנפילה של אחר הצהריים, כשהכוחות מידלדלים, הריכוז מתחרפן. זאת בדיוק השעה שבה שוט אספרסו טוב הוא מה שנחוץ כדי לתקן את המצב. בדיוק כזה הוא הטיפול בקפה לגוף עייף ורצוץ – זריקת קפאין מרוכזת.

טיפול בקפה בכולה

זה מתחיל בריח. ריח קפה חזק אופף אותנו מיד עם הכניסה לחדר הטיפולים. אחד האימאג'ים הקולנועיים החזקים שראיתי כשהייתי נערה ונחרת לי במוח מאז, הוא אמבטיית החלב שקרול לור טובלת בו ב"סרט מתוק" של דושאן מקבייב.  גם אם לא ראיתם את הסרט, תוכלו בקלות לדמיין אמבט כזה שכולו קפה. כך בדיוק הרגשתי כשהמעסה החלה לקרצף אותי מלמעלה עד למטה בפילינג קפה. כשהמגבת החמה הונחה על פני ואחריה מסכת קפה קרירה כבר עליתי לדרגת אפוגטו. כל הסיפור חושני ביותר, אין מה לומר.

בתום השלב הזה אני והמצעים אמנם נראים כמו ערימת בוץ. מקלחת חמה שוטפת את כל החום הריחני ומצעים צחורים מחכים לי לשלב הבא, שלב העיסוי בו העור כל כך רך ומקבל, כך שהוא סופג לתוכו בכמיהה את תנועות הלישה המרגיעות. אחרי שעה ורבע יצאתי מרחפת על קצף.

פרטים נוספים באתר של כולה כאן

מחיר השקה לטיפול בן 75 דקות הוא 369 ₪ במקום 460 ש"ח

** הכותבת הייתה אורחת של כולה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה