10 שמלות השטיח האדום שהכי חיפשו בגוגל

אלו שמלות הפאר שנשים הכי רצו לראות ב-2016. לא שיש לנו לאן לצעוד איתן אבל הן בהחלט השאירו רושם עז. קבלו יפה את השמלות שלבשו קייט בלנשט, ברי לארסון, ג'ניפר לורנס, שרליז ת'רון ועוד

26/12/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אם יש חלק שאני שונאת לפספס, בכל הקשור לאירועים נוצצים של כוכבי הוליווד על השטיח האדום, זה החלק  בו הכוכבות צועדות פנימה וניתן לראות אם הן התלבשו מדהים או מזוויע. זה הפך כבר לטקס, לסמן במוח "עובר" או "נכשל". לפעמים תהיתי, "מה היא חשבה לעצמה?" ובמקרים אחרים, רציתי לתלוש את הנוצות מהכרית שלי מרוב קנאה, כשבהיתי בשמלה הורסת במיוחד.

אוטוטו אנחנו נפרדות משנת 2016 וזה הזמן לגלות מה היו השמלות שנשים בארצות הברית הכי חיפשו בגוגל. כל השמלות לקוחות מטקס פרסי האוסקר, שם שחקניות באות עם השמלה הכי יפה שמצאו. באירוע הזה כל אחת יודעת שלאף אחת לא אכפת באיזה סרט היא שיחקה או אפילו אם היא מועמדת למשהו. כל מה שחשוב, מבחינת האתרים שמסקרים את האירוע של השנה, זה מה לבשת ואיך נראית.

כן, אנחנו חיות בעולם של שואו אחד גדול. כאשר שחקן מגיח למיקרופון, הוא נשאל על תפקידו וכאשר מראיינים שחקנית, בדרך כלל זה מסתכם ב"של מי הנעליים ומאיפה השרשרת?". אן מה לצפות לתיקון מגדריעל השטיח האדום אז לפחות נתענג על השמלות המדהימות כאן, שלכדו את תשומת הלב של נשים רבות כל כך ובצדק:

אוליביה ויילד

קייט בלנשט

קייט בלנשט בתכלת

אליסיה ויטאקר

אלישיה בצהוב

ברי לארסון

שמלה כחולה ברי

רייצ'ל מק'אדמס

רייצ'ל מקאדמס

שרליז ת'רון

שרליז ת'רון

ג'ניפר לורנס

ג'ניפר לורנס בשמלה

ג'ניפר גארנר

ג'ניפר גרדנר

פריאנקה צ'ופרה

פריאנקה

קייט וינסלט

a

צילום: גטי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה