הסטודנטית הזו עלתה על רעיון מבריק לאמבטיה

מעתה חייכן כבר לא יהיו אותו דבר, בזכות סטודנטית בריטית אחת, שפיצחה משהו שחוקרים אפילו לא טרחו לחשוב עליו. אם היא לא מקבלת פרס נובל על זה אז העולם השתגע

22/12/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

ישנן הרבה אנשים בעולם הזה שעלינו להודות להם על תרומתם לחיינו - אם זה המצאת האפידורל, האנטיביוטיקה, נייר הטואלט, האור, הסמארטפון, מה לא. אבל בימים אלה בחורה אחת הפכה ויראלית ברשת, הודות למשהו די מבריק שהיא עלתה עליו ואם אתן חובבות שוקולד, אתן תעריכו את הגילוי הזה כמו החיים עצמם.

הכירו את אלכסנדריה מורטון, סטודנטית במנצ'סטר, בריטניה שהצליחה לשדרג את חוויית האמבטיה שלה באופן מלהיב ממש. מעתה, זמן האיכות שלכן במים החמימים יהיה באמת משהו בלתי נשכח. הבחורה עלתה על זה שאצבעות שוקולד בחפיסה יכולים לצוף ולא לטבוע, דבר אשר יעניק לכן להשתכך במים, לטעום מהמאכל העילאי ולצוף מאושר.

מלכת האמבטיה

מותג השוקולד היה "Cadbury's Milk Chocolate Fingers" וסביר להניח שתצטרכו לאכול מהר, לפני שהכל ישקע לקרקעית. כמו כן, לא מומלץ לשקוע במים חמים מדי כי אז יהיה דביק ומטריד משהו. "טוב, זה לא היה ממש נוח עבורי", סיפרה מורטון ל"מאשאבל". "כל הזמן להושיט יד לשוקולד ואז נזכרתי באיזו תמונה של ג'אנק פוד שצף במים וקיבלתי ממנה השראה אז ניסיתי בעצמי".

הסטודנטית לא האמינה שהציוץ יהפוך ויראלי. "שמחתי שאנשים היללו את הרעיון ושלא בזבזתי אותו לשווא. אבל היו גם כאלה ששלחו לי תגובות נאצה. לא הבנתי איך חלקם נפגעו מאצבעות שוקולד בתוך האמבטיה". הציוץ שלה, עם התמונה שמוכיחה את התיזה שלה מבחינה מדעית, זכה ליותר מ-7,000 שיתופים. אם היא לא הופכת בבוא היום למדענית מוערכת בארצה, כזו שזוכה בפרס נובל, אז באמת משהו לא בסדר עם היקום.

שוקולד צף

 

אני בינתיים אלך לחפש לי אצבעות שוקולד ואמבטיה. בינתיים ברשת עדיין עפים על זה:

 

ציוצים בטוויטר
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה