היום בו גיליתי את הסקסטינג

הזוגיות שלנו כבר היתה עייפה, ואז הוא טס שוב לחו"ל, בלילה קיבלתי הודעה מפתיעה שהובילה לסקסטינג פרוע שגילה בי אישה סקסית שלא רק אני שמחתי להכיר, גם הזוגי

22/12/2016
carmitas קבלו עדכונים מכרמית
  • RSS

לא בגלל היין כתבתי לו דברים שלא העזתי לומר אף פעם (צילום: שאטרסטוק)

בגיל 40, אני מרשה לעצמי לפרוח ואין לי שום כוונות להתנצל על זה שמפריע לי שהסקס שלי הוא "חופשי חודשי", כלומר חופשי עובר חודש בלי סקס. וזה לא מעכשיו, בקלות גם יכולתי להגיד את זה לפני 10 שנים. בהתחלה הייתי יוזמת יותר, זורמת עם כל משחק מקדים, גם אם לא היה לי חשק. אחר כך התרגלתי. אולי בגלל שלא הרגשתי לבד, בכל זאת כמעט כל החברות התלוננו על זה. זה היה המלכוד שלנו והפתרון הגיע מהמקום הכי לא צפוי.

כל סיפור טוב מתחיל בהפתעה

מצאתי את הדרכים שלי, מדי פעם נזכרתי שגם אפשר לאונן ויעיד אוסף צעצועי המין שהלך והתרחב. עולם הדמיון שלי פרח שוב. אבל כל פעם נחתי חזרה למציאות. לזוגי שלא מראה חשק, לשגרת האוננות פעם בשבוע ולא נורא אם לא, לרצון הזה להרגיש שוב נחשקת שלא מתממש. אני חושבת שבעיקר מה שהיה חסר לי היה הריגוש, ההתלהבות והחשק. הרגשתי שאני מתייבשת מבפנים.

אני לא יודעת איך זה קרה, כלומר אני יודעת בדיוק. הזוגי היה בנסיעת עסקים, הילדים נרדמו שניהם מוקדם ואני ישבתי מול הטלוויזיה עם שקית במבה וכוס יין, קלישאה אימהית בטריינינג ושמיכת טלוויזיה. פתאום הודעה בווטסאפ, הזוגי משועמם אחרי פגישות הגיע למלון. קצת קשקשת רגילה, היום שלו, היום שלי וכל ההברקות של הילדים.

זה התחיל כשהוא עקץ אותי כרגיל שאני בטח בטריינינג עם במבה, עקצתי חזרה ואמרתי שכשהוא לא נמצא אני דווקא מסתובבת עם כותנת סקסית. לרגע לא חשבתי שזה יעבור את שלב העקיצות, בכל זאת כבר שנים אנחנו יחד. רק שאז הוא הפתיע ואני זרמתי, לא רק שזרמתי, אפילו תפסתי אומץ והתחלתי ליזום.

כתבתי את מה שרציתי

לא בגלל היין כתבתי לו דברים שלא העזתי לומר אף פעם. "אני מדמיינת אותך מפשיט אותי לאט, עובר עם השפתיים והלשון שלך על כל הגוף בזמן שאתה משכיב אותי על המיטה. אני עירומה והזין שלך עומד." ולא הייתה לי שום בעיה, 12 שנים אתו ובחיים לא הייתי כל כך מפורשת. תחושת הריגוש הייתה מדהימה.

שנים אתו ובחיים לא הייתי כל כך מפורשת. תחושת הריגוש הייתה מדהימה (צילום: שאטרסטוק)

והוא שיתף פעולה. הוא המשיך אותי והיד שלי נשלחה לתחתונים. הוא שאל אם יש סיכוי שאגמור ופתאום ידעתי שכן. הוא תיאר איך הוא יורד לי. ואני דמיינתי, את הידיים שלו מפשקות לי את הירכיים, את הלשון שלו מלקקת, לא מפסיקה, יונקת את כולי שואבת ממני את כל מה שחיכה להתפרק. את כל מה שלא עשינו באמת כבר שנים.

'אני כל כך רוצה לשמוע אותך גומרת' הוא כתב וזה עשה לי חשק לגמור שוב. לא חושבת שחשבתי על פעם שניה בחמש שנים האחרונות, אם הייתה אחת הייתי מאושרת. אבל הפעם זה כל כך הדליק אותי שרציתי להחזיר לו, לגרום לו לרצות אותי ככה.

שחררתי אישה מלאת תשוקה

לא היה לי ניסיון עם כל הסקסטינג הזה, אבל זה היה אתגר שרציתי. התחלתי לתאר לו איך אני יורדת לו, איך הלשון שלי משחקת על הזין הזקור שלו. זה היה כאילו השתלטה עליי אישה אחרת. והיא סיפרה לו איך לאט לאט הפה שלה סוגר לו על הזין והיא אמרה לו שרק לרדת לו עושה אותה רטובה. היא אמרה לו דברים שבחיים לא ידעתי שאני יודעת להגיד, מלאת ביטחון, סקסית ושובבה.

הלילה נגמר. חשבתי על זה במשך היום ולא ידעתי מה יקרה עם זה, האישה מלאת התשוקה מהלילה לא נראתה לי כמו אחת שתחזור להסתתר. כשבבוקר קיבלתי את ההודעה הראשונה ממנו, הבנתי שגם הוא לא ייתן לאישה הזאת להיעלם.

כשהזוגי חזר, האישה הסקסית שבי מצאה את הדרך החוצה (צילום: שאטרסטוק)

יומיים אחר כך חזר הזוגי, אולי זה הסקסטינג שגרם לו אפילו יותר להתגעגע. אבל החרמנות שלא היתה שם כבר הרבה מאוד זמן חזרה אתו. לא העזתי להגיד בקול את מה שהסקסית מבפנים רצתה לומר, אבל עשיתי. אני חושבת שהזוגי היה מופתע, תמחקו את זה – הוא היה מרוגש ואני? אני ניצלתי כל רגע. האישה הסקסית שבפנים מצאה את הדרך החוצה

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך