הרגליים הלא מרוטשות של אשלי גרהאם

הדוגמנית המפורסמת למידות גדולות, העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונה לא מרוטשת של רגליה, עוררה באזז וגרמה למעריציה להודות לה על האותנטיות בפרסום. כן, ככה היא נראית ללא פוטושופ

11/12/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

לפעמים יש אמת בפרסום, יותר נכון, אותנטיות בתמונות שמעלות דוגמניות לרשת. לפני כמה ימים, דוגמנית המידות הגדולות המפורסמת בעולם, אשלי גרהאם, העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונה מהממת שלה בשמלה כחולה, שחשפה זוג רגליים שלא רוטשו בשום צורה. אין זו הפעם הראשונה שהיא מעזה לתת הצצה לגופה כפי שהוא, בעבר היא עשתה זאת, עם תמונת ביקיני לוהטת והדוגמנית אף צולמה, ללא ריטוש, במסגרת הפקת אופנה על החוף.

גרהאם אמנם חטפה ביקורת בעבר, על כך שהיא מנסה ליישר קו עם מודל הרזון ולהשיל מעצמה כמה קילוגרמים אבל בפועל היא ממשיכה להראות שביזנס כרגיל וכי היא דוגלת בלחשוף את קימוריה ואת הצלוליט שלה בלי לדפוק חשבון.

אז נכון, הדרך עוד ארוכה עד שנזכה לראות אותה צועדת על מסלול התצוגה של "ויקטוריה סיקרט" אבל כנראה שזה יקרה בקרוב, לאור העובדה שהיא עצמה ציינה בקול רם על רצון זה והחברה תשמח ללהק אותה - גם אם זה על תקן גימיק. גרהאם יותר מראויה לדגמן הלבשה תחתונה, כי היא סקסית ונשית בטירוף והיא כבר עשתה זאת בעבר.

בנוסף לכך שהיא מייצגת מידות גוף נפוצות, נשים יכולות להזדהות איתה ועם המשקל שלה וזו סיבה טובה לתת לה להוביל קמפיינים בתחום.

בתמונה כאן, גרהאם חושפת את רגליה מאחורי הקלעים של VH1 Divas וכמו שאת רואות, היא בחרה לא לעשות שום מניפולציות ויזואליות. יש משהו מרענן בגישה של הדוגמנית הזו, שהיא השגרירה הטובה ביותר ברשת לדימוי גוף חיובי. חבל שיש רק אחת כמוה, שהגיעה כל כך רחוק - אם זה שער ה"ספורטס אילוסטרייטד" או לקמפיינים של בגדי ים אבל לפחות הצלחתה מעידה על כך שהכל אפשרי.

שער ה"ווג" שלה אמנם לא חשף את קימוריה המפורסמים אבל הוא הוכיח שגרהאם היא דוגמנית מהשורה הראשונה וכי המשקל לא עצר אותה מלקבל חיבוק מתעשיית האופנה.

אני בעיקר אשמח לדעת מהיכן השמלה ההורסת שלה.

אשלי גרהאם רגליים

 

צילום: מחשבון האינסטגרם של גרהאם
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה