מזכרת לכל החיים

מה אתם באמת זוכרים מהילדות שלכם? ומה הייתם מוכנים לעשות בשביל תיעוד של הרגעים הראשונים שלכם בעולם? זה אפשרי, ואפילו קל מאד

07/12/2016
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

היום הראשון שלו בעולם, היציאה ממחלקת היולדות הביתה, הפגישה הראשונה עם האחים, הצעדים הראשונים, טעימות האוכל הראשונות. כל כך הרבה נקודות ציון יש בשנה הראשונה של תינוק, כל אחת מהן היא עולם ומלואו. אנחנו מצלמים אותם בלי סוף, מתעדים בהודעת טקסט כל הגיג וכל הברקה – אבל עם השנים שכבות המידע הדיגיטלי נערמות זו על זו ונעלמות בנבכי הארכיון במחשב או בענן, או בכל אמצעי אחסון אחר למידע דיגיטלי. מה הייתם מוכנים לעשות בשביל תיעוד של הרגעים הראשונים שלכם בעולם? (צילום: שאטרסטוק)

חוויות הילדות מעצבות את החיים שלנו. התיעוד הוא חלק אינטגרלי בשגרה היומית, פריבילגיה שלנו לא הייתה אבל הילדים שלנו זוכים ליהנות ממנה. כדאי לנצל את התיעוד הזה שקיים ממילא ולהנציח את החוויות שלהם ושלנו באלבום אישי לכל ילד, שילווה אותו תמיד. אפשר לשלב תמונות, ציטוטים קורעים, ציורים וכל מידע אחר שכיף לדפדף בו גם כעבור שנים.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור עיצוב, להעלות את התמונות, לערוך אותן לטעמכם, ותוך מספר ימים תקבלו לביתכם ספר מהודר ועמוס בכל טוב, שיתפוס מקום של כבוד על מדף הספרים בבית, מזכרת לכל החיים.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה