10 סימנים שבן זוגך יהפוך לאקס שלך

כך תדעי אם הגבר הנוכחי בחייך לא שווה אותך ואמור להפוך מהר מאוד לפאסה. אם גילית שהבחור שלך עומד בסעיפים כאן אז מומלץ להגיד לו שלום ולא להתראות

30/11/2016
בריטני וונג, הפינגטון פוסט קבלו עדכונים מבריטני וונג,
  • RSS

את מכירה את הרגע הזה, בו את פוגשת גבר חדש ועפה לשמיים מרוב התלהבות. אבל הדייט הראשון מתעתע. למעשה, החודש הראשון הוא כולו תעתוע אחד גדול. לפעמם לוקח לנו הרבה זמן להפנים מול מי אנחנו עומדות אבל תמיד ישנם סימנים, שיכולים לחשוף בפנינו אם הגבר שאיתנו הולך להיות חבר טוב לטווח ארוך או אקס, שלא ממש נרצה לזכור.

לפעמים הבחור החדש ביישן, חושש או סתם לא יודע איך להתקדם איתך אבל אם הזמן חולף ואינך רואה שום שיפור אז כדאי לך להפנים את הרמז ולחפש מישהו שיהיה שם בשבילך באמת. כן, זה לא קל למצוא קשר בריא ומספק בחיים האלה אבל אל תתפשרי לרגע.

אנג'לינה ובראד

1. הוא מדבר על עצמו ורק על עצמו

אינך אמורה לדעת הכל על הבחור, אחרי דייט אחד. אם הוא נוטה להשתלט על השיחה ומהגג ללא הפסקה על האופציות שלו בחברה וקוטע אותך כשאת כבר מעזה להשחיל מילה, אז כנראה שאינך צריכה לראות אותו שוב. רוב הסיכויים הם שהוא לא בעניין שלך ואינו רוצה להכיר אותך באמת. אם השיחה אינה הדדית, אז את כנראה רק תהי שם עבורו על תקן השתקפות. או התומכת היומית שלו, בלי לקבל דבר בתמורה, גם לא תענוג.

2. השיחה ביניכם "תקועה"

שתיקות מוזרות מלחץ במפגש הראשון זה משהו נורמלי וטבעי אבל בסופו של דבר, השיחה אמורה לזרום בקלות בינך לבין הגבר שלך. שיחות אמורות להיות קולחות ולהתנהל כמו משחק פינג פונג - כאשר כל פעם הצד האחר מגיב לשני. אם הוא לא שואל אותך שאלות ואינו נראה סקרן לגבי חייך אז למעשה, זהו דגל אדום וכדאי לך לשקול לנטוש את הספינה.

3.  אין לו שום דבר חיובי להגיד על קשריו בעבר

אם הבן אדם רק מטנף את האקסיות שלו, כל פעם ששמן עולה, אז כדאי לך לקחת בחשבון שיגיע היום שהוא יספר לחברתו החדשה רק דברים שליליים עליך. אנשים אינם "רעים" או "טובים", הם בעיקר מורכבים ואם הוא לא מסוגל למצוא משהו חיובי להגיד על בנות זוגו מהעבר, אז הוא כנראה נוטה לעשות להן אידיאליזציה ואז לרדת עליהן לגמרי כאשר הוא עובר למישהי חדשה. אל תחשבי שאת תהי יוצאת דופן.

4. הוא עושה רושם חיובי ואז נעלם

אל תתפשרי על גבר שסוחף אותך בחודשים הראשונים, רק כדי להיעלם מחייך אחר כך. ישנם כאלה שיכולים להיות איתך לזמן ממושך ואחר כך להיעלם לזמן מסויים בלי הסבר - רק כדי לשוב לחייך לפתע. אם הבן אדם לא מסוגל לנהל מערכת יחסים נורמלית, מעבר ליצירת רושם ראשון נחמד, אז הוא לא מישהו שכדאי לך לשמור עליו קרוב וכדאי לך ללמוד משהו ממנו - להיעלם.

 5. הוא מדבר על העתיד שלכם אחרי מפגש אחד

אולי זה יראה לך חמוד בהתחלה אבל גברים שמתפייטים על העתיד המשותף שלכם, עוד לפני שלב הקינוח, כנראה חיים בסרט. אם הוא מתחיל לדמיין איפה הילדים שלכם ילמדו ולאן תטוסו בשנה הבאה, אז הוא טיפה נמהר וזה אמור לעורר אצלך חשד. אם הבן אדם בטוח שאתם "מושלמים" זה לזו, בלי להכיר אותך אז הוא בעיקר פנטזיונר חסר תקנה, לחוץ לאהבה וכזה שמעדיף לדלג על הדבר הזה המכונה "מערכת יחסים".

6. הוא לא יכול לעמוד בהתחייבויות שלכם

אוקי, אז הוא לא התאדה מחייך אבל הוא עדיין לא באמת זמין לחייך. אם הוא לא מוציא לפועל תוכניות שלכם ואינו עונה להודעות שלך בזמן אז כדאי לך לשקול את הקשר מחדש. אם הוא לא אמין ולא מסוגל להתחייב כעת, כאשר אתם בשיא אהבתכם, אז מה יהיה בהמשך? כשיהיו לכם תוכניות גדולות יותר. אם האיש מתנהג בזלול לזמן שלך עכשיו אז הוא כנראה ישאר ככה גם בעתיד. טרגי אבל נכון.

7. הוא אף פעם לא מתנצל

גבר שאינו מסוגל להתנצל, או להבין לפחות מתי הוא אמור להתנצל, זה לא מישהו שאת אמורה להיות איתו. במערכות יחסים, שני הצדדים עלולים להיפגע לא מעט פעמים, לפעמים בכוונה ובמקרים אחרים בלי, אבל אם הבן זוג שלך פוגע ברגשות שלך אז הוא אמור לדעת להתנצל. אם לא תמיד, אז לפחות מפעם לפעם. כן, סליחה אינה מילה גסה.

8.  הוא פלרטטן

אין שום דבר גרוע בלחיות עם גבר שהוא צ'ארמר, אלא אם הוא דואג לפזר את הצ'ארם שלו על כל אשה שהוא נתקל בה. גבר כזה פשוט מנסה להשאיר לעצמו אופציות פתוחות והוא לא יראה אותך כפרטנרית רצינית לטווח ארוך. כדאי לך לברוח מאדם כזה ורצוי עכשיו. חבל על הלב שלך, בכל זאת. מגיע ך מישהו שמביט עליך רוב הזמן.

9.  אין לו אמפתיה עבורך

את רוצה בן זוג שיקשיב לך ויגלה חמלה כשצריך. הוא אמור להיות מישהו שיאזין לך, כאשר את מספרת לו על היום המחורבן שלך או איך חברה ביאסה אותך. אם הוא לא מסוגל לעשות את המינימום הזה אז עזבי אותו. נשים רבות מתלוננות על כך שבני הזוג שלהם לא באמת איתם, כלומר, הם מקשיבים להן אבל לא מגלים שום אמפתיה כלפיהן.

10. הוא לא פנוי רגשית

רצוי להיכנס לקשר כאשר שניכם עם עיניים פקוחות לרווחה, מתוך ידיעה ששניכם בני אדם עם מגרעות. אבל ישנן כמה תכונות שאת לא באמת רוצה לגלות וזה שהחבר שלך לא מסוגל להיות אינטימי איתך ופנוי רגשית. נשים רבות חושבות שבן זוג שאינו פנוי נפשית מתנהג כפי שגברים אמורים להתנהג אבל אין זה כך וגברים אמורים להיות מסוגלים להכיל אותך. גבר שבורח מאינטימיות הוא פשוט בן זוג מחורבן. את רוצה קשר מספק ובריא.

צילם: גטי

 

 

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה