מכתיבות אופנה

הבלוגים הישראלים הכי שווים על אופנה וסטייל

25/03/2010
אושרית נברה קבלו עדכונים מאושרית
  • בדואר
  • RSS
» כותבות אופנה

בואו ניצמד רגע לסטריאוטיפ הנשי, זה שמעצבן כל פמיניסטית מתחילה והורס את היום לקרייריסטיות פיננסיות. נשים אוהבות לקנות, להתלבש ולקשקש. תקראו שוב את המשפט הזה, האם הוא באמת כל כך נורא? כשהאלטנטיבה הסטריאוטיפית שמציבים לנו בני המין החזק היא "פורנו, כדורגל ונחירות", איכשהו טקסטיל והנעלה לא נשמעים נורא כל כך.

בשם הסטריאוטיפ, יצאתי לדוג עבורכן את הבלוגים הכי שווים ברשת בנושא אופנה וסטייל.

שולחת אתכן לעלעל ברשימה ונפרדת בברכת רכישות המוניות ומוצלחות.

ילדה יפה

דר משיח היא בחורונת שחיה אופנה. היא רוכשת, מתלבשת, מצטלמת, סוקרת ואפילו מצרפת תמונות של הטרנדים הכי חמים בעולם. בבלוג המצליח שלה "אפונה" תמצאו אותה נמרצת, מעודכנת ומתוקה מתוקה.

מוזרה ומעניינת

הבלוג של מורן יוסף הוא הכלאה יוצאת דופן בין בלוג של אמא שגרתית לשניים, המתארת את חייה היומיומיים, לבין בלוג של אופנאית מוטרפת. היא לובשת, מצטלמת, סוקרת אבל גם מספרת על החיים והבעל והילדים. התמונות של עצמה מצחיקות אותי בכל פעם מחדש ומזכירות לי את העובדה המשמחת, שמי שחיה אופנה לא חושבת שציך להיות דוגמנית על מנת לדגמן אותה. כנסו לבדוק.

שווה שווה

הבית של עידה הוא בלוג האופנה החביב עליי. יש בו הכל מכל וכל, אופנה לצד עיצוב לצד הגיגים שונים. היא מביאה את הטרנדים החמים, את השוליים המעניינים ומצטטת בלוגים נבחרים מתחום האופנה. שווה בדיקה.

הכי בסטייל

בבלוג פאשיונסטה תמצאו סקירה של כל הקולקציות בכל החנויות, כל המעצבים, כל האקססוריז וכל הפריטים הנדרשים על מנת להיות מעודכנת ומעוצבת. בלוג בסטייל.

זוית אחרת

"תודה שקנית" הוא בלוג של מוכרת בחנות בגדים, המתארת את קוריתיה בין המדפים והקונים. הצצה מחוייכת לצד השני.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה