הצצה לבית של סינדי קרופורד במליבו

דוגמנית הצמרת לשעבר מוכרת את הנכס ההורס, המוערך ב-60 מיליון דולר וקיבלנו הצצה נדירה לתוכו. מה נגיד? לא היינו מוכרות אותו לעולם

17/11/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אם יש מישהי בעולם, שאינה סובלת מבעיות דיור, היא הדוגמנית צמרת לשעבר, סינדי קרופורד. מי שהפכה לאחת הנשים המפורסמות בעולם, העמידה את הבית שלה במליבו למכירה, תמורת 60 מיליון דולר. הנכס, העומד ממש על הגבעות, כולל נוף מהסרטים, חוף ים קרוב וחצר חלומי. אם זה לא מספיק מרשים אז תשמחו לדעת שהבית כולל רהיטים מעוצבים בשיא הסטייל, בריכה ענקית ואינספור חלונות.

אח, מה היינו עושים בשביל מבנה כזה. הבית שוכן בכביש המהיר, Pacific Coast, והוא נמכר בשוק כבר כמה זמן. הוא כולל 4 חדרי שינה, 6 חדרי שירותים ולא מעט אדמה סביבו. הבית נבנה ב-1944 ואז הוא עוצב מחדש על ידי קרופורד ובעלה, רנדי גרבר, לאחר שהם רכשו אותו בפברואר 2015. הזוג הוסיף אמבטיה, מטבח גורמה, בר לאוחת בוקר וחדר מדיה. אכן, החיים הטובים.

סינדי קרופורד

קשה לדמיין למה אדם שפוי ירצה למכור נכס כזה, אלא אם נקלע לקשיים כספיים או באמת בא לו לגוון ולרכוש, נניח, בית חורף בסיביר. פשוט מהתמונות הבית הזה מתגלה כחלום שהתגשם. הייתי יכולה ממש לדמיין את עצמי בוהה לעבר האופק ולא קמה מהספה לעולם. אולי רק למטבח. בקיצור, אם חסכתן 60 מיליון דולר - הבית שלכן.

הנה הצצה לחדרים, כפי שעלה באתר Trulia:

111516-cindy-crawford-home-3

בית קרופורד

בית סינדי

בית סינדי

בית סינדי

בית סינדי מדרגות

בית קרופורד חלל

בית קרופורד

 

צילום: מתוך סרטון של אתר Trulia
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה