פוסט הגירושים שלא השאיר עין יבשה

מורגן לין שיתפה תמונה, מהיום שגירושי הוריה הפכו רשמיים, בה רואים זר פרחים שרכש האב לאימה, והיא הפכה ויראלית בזכות 4 מילים. אי אפשר להישאר אדישים לתצלום קורע לב שכזה

09/11/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אהבה זה כואב, תשאלו את מורגן לין, שהעלתה תמונה מרגשת לטויטר ביום שהוריה התגרשו רשמית. היא חשפה ברשת שאביה ג'ייסון שלח לאימה פרחים ביום שהסדירו את הגירושים באופן סופי וגרמה לרשת להתמוטט משברון לב. לין, 17, מטקסס, חשפה את התמונה קורעת הלב בפני 3,000 עוקביה ההרוסים.

בתמונה ניתן לראות זר ענוג, ורוד ויפהפה, של פרחי לילי, לצד פתק מרגש מאביה, בו היה רשום: "Always gonna be you"

ציוץ פרחים

כן, כמו שתיארתן לעצמכן, איש לא נותר אדיש מול הפתק המקסים והרומנטי והעובדה שהוא כתב אותו מיד אחרי הגירושים בכלל הופכת את הלב מכל הכיוונים.

לין עצמה הוסיפה כיתוב לתמונה, בו הסבירה את המצב:

"אחרי 19 שנות נישואין, הוריי עברו גירושים, היום זה הפך לרשמי והוא שלח לאימי את הפרחים האהובים עליה".

בחורה עם פרחים

רק כדי שתבינו עד כמה הרומנטיקה לא מתה בעולם, הציוץ של לין זכה ליותר מ-76 אלף ריטוויטים! והוא זכה ליותר מ-229,000 לייקים! לא להאמין מה מחווה קטנה יכולה לעשות לאנשים מאחורי המסך. הבת הצעירה הסבירה בתגובות, שאביה נהג לשלוח פרחים לאימה באופן קבוע, כאשר היה לה יום רע.

כמו כן, היא סיפרה ששיר החתונה של השניים היה "You Had Me From Hello" של קני צ'סני. "לדעת שגם ביום כזה הוא עדיין עושה את זה, שבר את לבי. מעולם לא בכיתי כל כך חזק בגלל 4 מילים פשוטות".

צילום: טוויטר

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה