הבת של דמי מור וברוס וויליס בתמונות חושפניות

טלולה כנראה תוכתר בתור "הילדה הרעה של הוליווד" לאחר שהצטלמה לסדרת תמונות חושפניות שהפכו ויראליות בכל העולם. היורשת הסכימה להתמסר לעדשתו של הצלם טיילר שילדס עבור ספר צילומים נועז והתוצאה בהחלט לא תשאיר אף אחד אדיש

20/10/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בדרך כלל אנחנו רואות את "הבנות של" מפורסמים בתמונות עדינות ובוסריות. בכל זאת, הוריהם לא רוצים לקלקל להם את התדמית בגיל צעיר מדי אבל לא כך עם טלולה, היורשת של דמי מור וברוס וויליס, שהצטלמה בסדרת תמונות חושפניות במיוחד. בתמונות היא נראית בלי חלק עליון, עם סיגריה בפה ונוגעת באיבר מינה. לא החומרים שתראו במגזין "ווג" האמריקאי.

מי שתיעד אותה הוא הצלם טיילר שילדס, שבהחלט ידע להוציא מטלולה את "הילדה הרעה" מתוכה על מנת לקדם את ספרו המסקרן. התמונות עוררו הרבה באזז בעולם וחלק מהתגובות היללו את הנועזות ואת האומץ של טלולה, 22, להצטלם איך שבא לה בלי מחסומים וגולשים אחרים חשבו שהתמונות מזעזעות וצועקות לתשומת לב מהזן הנחות. אבל כידוע, באמנות לא ניתן לרצות את כולם.

טלולה

העיקר שהבחורה חיה בשלום עם החשיפה הפרובוקטיבית והיא אמנם נראית שלמה עם גופה אבל בראיון בעבר היא חשפה שהיא מרגישה "מכוערת" לאחר שבהתה בעצמה בתמונות שפורסמו בצהובונים לאורך השנים. מכאן שהצעד הזה, בו היא נחשפת ככה, הוא מבורך בעולם שכל הזמן גורם לנשים להרגיש שהן לא מושלמות כפי שהן. היא משדרת "פאק איט, אני אצטלם איך שבא לי".

טלולה בחצי עירום

ניכר כי טלולה לא רוצה ללכת בצעדיה של מור או וויליס ולהפוך לשחקנית של להיטים בקופות.  בצעדים האלה היא מפלסת לעצמה מקום של כבוד בקרב הצעירות המורדות בכל המוסכמות השמרניות ועם הזמן היא הפכה לאיט גירל עם אמירה. טלולה כבר התפרסמה בעבר, כאשר חשפה פיטמות ברשת, כאקט פמיניסטי נגד הצנזורה שמפעילה אינסטגרם וכעת היא עולה מדרגה ומציגה ללא בעיה מיניות בוטה מול המצלמה.

טלולה בשחור

מצד אחד היא רוצה שיביטו לה על הפנים בלבד, כפי שסיפרה בראיון, אבל מצד שני, היא מתפשטת ומציגה את גופה ומכאן שלא תתפלא אם אנשים רבים יתייחסו הרבה לגוף שלה. הקונפליקט הזה, של חשיפה מול הסתרה, הוא מה שהופך את טלולה למישהי מעניינת ומורכבת. מעניין מה אבא ואמא חשבו על הסשן צילומים יוצא הדופן.

טלולה בשחור כהה

 צילומים: מהאתר של טיילר שילדס

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה