טקסי!

כניו יורקרית מן השורה, כל מה שאת צריכה זה להבין באיזו פינה של הרחוב כדאי לעמוד, באיזה גובה להרים את היד ובאיזו ווליום לצעוק "טקסי"

05/04/2011
סיון אסקיו קבלו עדכונים מסיון
  • RSS
» טקסי! צילום: thunkstock

עם יד על הלב, אני לא מהבחורות שמבינות או מתעניינות במכוניות. החיים בניו יורק למדו אותי שכל מה שאני צריכה להבין זה באיזו פינה של הרחוב כדאי לעמוד, באיזה גובה אני צריכה להרים את היד ובאיזו עוצמת קול אני צריכה לצעוק "טקסי" כדי להגיע לאן שאני צריכה להגיע. עם הזמן גם למדתי מה לעשות בשעת ה Rush Hour ואיך להכנס בבטחון למונית ולהגיד לנהג Fifty Six and Broadway, please stop on the left side.

למזלי, (כי אני לא מי יודע מה אוהבת לנהוג) החיים בניו יורק נוחים יותר בלי מכונית. לא צריך לדאוג לחנייה, לא צריך לעמוד בפקקים ולא צריך להיות אירלי בירד כדי להחנות את המכונית באיזה גראג’ בפאתי השדירה עם מצוקת חנייה. בשביל זה יש מוניות, סאבוויי מאורגן, אוטובוסים שמגיעים על הדקה, ובאיזורים מסויימים בעיר, גם רולר בליידס, שמשמש ככלי תחבורה. ובכל זאת, יש מכוניות בניו יורק שמהן אי אפשר להתעלם: מוניות צהובות, מכוניות משטרה, אוטובוסים של תיירים, אוטו גלידה או כל אוטו אחר שמוכר קפה/קאפקייקס/עוגיות/לחמים (מחק את המיותר) וכמובן משאיות של ‘מובינג’, מכוניות קטנות וקומפקטיות (כי מה רע באיזו מיני מיינור קטנה) או להיפך; מכוניות אמריקאיות גדולות, שבדרך כלל שייכות לאיזה זמר היפ הופ אפרו אמריקאי מברוקלין או מהברונקס.

לכבוד המתחם החדש של סלונה, הנה אוסף תמונות מהרחוב הניו יורקי.

חלק מהתמונות צולמו על ידי קולגה גברית, שמן הסתם, נהנה יותר מהמשימה. הקרדיט לתמונות עם המסגרת השחורה הוא לצלם תומס קולינס, שאפשר לראות תמונות נוספות שלו באתר flickr ובדף בפייסבוק. שאר התמונות צולמו על ידי סיון אסקיו.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה