מיליארדר גילה שאשתו בחיים באופן הכי כואב

היה לכן יום רע? זה כלום לעומת מה שעבר על המיליארדר האיטלקי הזה, שחשף שאשתו בחיים בדרך הכי כואבת והזויה שניתן להעלות על הדעת. אין גבול לביזאר בעולם הזה

18/09/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אם היינו צריכות המחשה חדה וברורה למה רשתות חברתיות יכולות להיות כה נוראיות, היא מתגלה בסיפור המטורף הבא, אשר נחשף ב"מירור". איש עסקים איטלקי, שחשב שאשתו הצעירה נחטפה, נותר שבור לב לאחר שחשף את האמת המרה באינסטגרם. איש העסקים, גיאנלוקה קרוורה, (Gianluca Cervera) יצר קשר עם המשטרה לאחר שחשש שמיס אוקראינה לשעבר, אנה זאיכקיבסקה, (Anna Zaiachkivska), נחטפה.

אבל מהר מאוד גילה האיש לתדהמתו תמונות של אשתו הטרייה ברשת החברתית, בהן היא מצולמת עם גבר אחר מסתורי, במלון חמישה כוכבים לצד הכיתוב "Freedom". השניים היו נשואים למשך 3 חודשים עד שהיא נעלמה מחייו ללא התראה. המיליארדר ההרוס החליט לתבוע את אשתו על כך שהיא הפרה את הסכם הממון שהשניים ערכו לפני הנישואין ועל כך שהיא גנבה ממנו 5000 פאונד ומכשיר סלולארי מביתו.

האיש ההמום כתב בתגובה מתחת לתמונה שהיא העלתה ברשת החברתית "בעלך במילנו והוריך מוסרים 'תודה רבה' שאת בניו יורק בכתובת של גבר אחר". הוא חידד את המסר שלו: "!!!Wooooow Married escape without Tell And with fake address in NewYork"

הנה הזוג בימים טובים יותר:

מיליארדר איטלקי ואשתו

אשתו טענה שהיא נמלטה מבעלה, כי הוא הרים עליה ידיים, ושהיא פשוט מאסה בלחיות ב"כלוב מזהב". לטענתה הדוגמנית בת ה-24, היא פשוט זעמה אחרי שהרגישה שבעלה לא העניק לה מספיק תשומת לב כאשר היא סבלה מ"כאבי ראש למשך שבוע". היא סיפרה: "בפעם הראשונה שהוא עשה זאת ברחתי לבית הוריי באוקראינה. לא אמרתי להם על מה מדובר. הוא הגיע לאסוף אותי משם ונתתי לו הזדמנות שנייה אבל תוך כדי ויכוח הוא ירק לי בפנים ולא יכולתי לשאת את זה יותר".

מיליארדר איטלקי

קרווארה החליט לא לשתוק מהצד שלו וסיפר לעיתונאים שאשתו עובדת כדוגמנית בניו יורק ושהיא "לא מי שהיא מציגה את עצמה". הוא הוסיף "יש לה הרבה תמונות יפות, אותן היא תיעדה במלונות חמישה כוכבים, כאשר היא הצטלמה עם גברים אחרים. היא לא נראית אומללה". הסיפור ההזוי הזה מציג באופן ברור עד הרשתות החברתיות משקפות את הצורך הבלתי פוסק שלנו לתשומת לב, אפילו כאשר אשה בורחת מבעלה היא לא חושבת פעמיים ומעלה תמונה שלה אשר מסגירה את מיקומה.

אין גבול להפתעות שהרשתות החברתיות חשפו בפנינו עד היום וזה אחד הסיפורים הביזאריים ביותר שנתקלתי בהם. מצד שני, זה כלום לעומת הגבר שרצח את אשתו והעלה תמונה של גופתה לרשת או אדם שהעלה סטטוס שהוא עומד להתאבד ואכן עשה זאת. עצוב לגלות עד כמה אנשים זקוקים לחשיפה אישית ולייקים, גם תחת הנסיבות הכי טרגיות שיש.

במקרה של הזוג הזה, באמת אין מילים. המשך בטח יבוא דרך תמונות שהיא תעלה באינסטגרם.

 

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה