טרנד בשבוע: הדפסים

השבוע נראה לכן איך יראה טרנד ההדפסים המשוגעים ביותר שנראה עד כה. הפראי, ההיפי, המלחי וכל השאר

30/03/2011
יופי ואופנה קבלו עדכונים מיופי ואופנה
  • RSS
» השתגעו לגמרי. הדפסים. צילום: יח"צ

ההדפסים חוזרים ובגדול. לא "בגדול" - אלא פיזית - בגדול. בדרמטיות, בומבסטיות, הגזמה פראית וכל דרך אחרת כמעט מעליבה לקרוא להדפסים שישלטו באביב ובקיץ הקרובים.

ההדפסים האלו ישלטו מכמה חזיתות.

הפראית - הדפסים שקיבלו השראתם מהטבע ומשבטיות אפריקאית. לא מדובר בהדפסי חיות כמו נמר, זברה וג'ירפה, אלא מהצד השבטי של החיתיות.

המפוספסת - אז כמו שכתבנו במדור הזה כבר כמה פעמים, הדפסי המלחים חוזרים. אבל לא בגירסה הקלאסית של שנות התשעים, אלא בגרסאות שונות ומשונות.

הניאונית - הדפסים המושפעים ישירות משנות השמונים. ראינו את ההתחלה שלהם בתרבות השוליים של לונדון וברלין לפני שלוש שנים, עת התפרצות של תת-זרם במוזיקה ששמו היה ניו-רייב. עכשיו הם מגיעים בצורה קצת יותר מיושבת ומתאימים את עצמם למיינסטרים.

הוינטג'ית - אופנת הרטרו שיק נכנסה עמוק למודעות של הרשתות הגדולות. עד לפני שנתיים היא הייתה נחלתם של היפסטרים וחיות אחרות, אבל עכשיו היא הולכת להפציץ אותנו. חשוב להבדיל שהכוונה היא לא לסגנון "מוד" רטרואי, אלא להדפסים מעט טפטיים בסגנון סבנטיז, מה שהיה נפוץ אצל ילדי האינדי של השנים האחרונות.

ההיפית - לקטגוריה הזאת נכנסים הדפסים רכים כמו פייזלי, הדפסי "בוהו" או היפי-שיק. הולכים מעולה עם ג'ינסים מתרחבים שגם כן חוזרים בעונה הקרובה וכבר עכשיו מתחילים לקבל חשיפה של ממש ברחוב.

הגדולה - הדפסים גדולים. פשוט מאוד. כל כך גדולים, עד ששניים-שלושה פריטים יכולים לעטר חצאית אחת.

בואו ותראו איך זה ייראה בארץ ובעולם.

הפראית

המפוספסת

הניאונית

הוינטג'ית

ההיפית

הגדולה

את הפריטים ניתן למצוא ב- Endless, Singer 22, Shopstyle , The Outnet וברשתות המוזכרות.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה