חזון 2012

בני המאיה חזו שבתאריך 21.12.2012 יתהפכו סדרי עולם. כדי להבין את התהליך קבוצת MPH ייסדה את כנס "2012 - לקראת עידן אנרגטי חדש" שיתחיל מחר

29/03/2011
רעיה הנרי קבלו עדכונים מרעיה
  • RSS
» נבואות שבט המאיה. צילום: Getty Images

גם מבלי להיות מיסטיקניות אנחנו יכולות לחוש את העולם משתנה תחת כפות רגלינו, עם הפיכת  סדרי בראשית כמו מהפכות מפתיעות במזרח התיכון, או מרידת איתני הטבע במזרח הרחוק. נראה לנו שאנו בפתחו של עידן חדש, ויש שאומרים שזה עידן שניצפה בלוחות אותם השאירו בני המאיה עם אותו תאריך מפורסם שהם חזו: 21.12.2012. בתאריך הזה, לפי התחזיות של השבט, נגיע לשיאו של התהליך - ברמה האישית והעולמית.

בכנס הבינלאומי ה-13 של קבוצת MPH שיחול בימים הקרובים בכפר המכביה, "2012 - לקראת עידן אנרגטי חדש", ידונו בדיוק בנושאים אלה.

בכנס, יבואו מרצים מהארץ ומהעולם כדי לעסוק בתהליך ההכנה העולמי לקראת העידן החדש, ויחשפו לקהל זוויות ראייה שונות; כולל דיון בנבואת המאיה, תפיסות המדע, האסטרולוגיה והקבלה, תורות שאמאניזם והפילוסופיה ההודית את הנושא, ותקשור חי בדרך האבולוציה של הנשמה. במהלך הכנס מוזמן הקהל להיות שותף להתכוונות פנימית כדי לקדם את תהליך ה"לידה מחדש", במטרה לעזור לאנושות לעבור את התהליך בממד גבוה יותר, ולעצב את השדה הפלנטארי לקראת השינוי וההתפתחות האנושית הצפויה.

הכנס יהיה רווי בהרצאות, פעילויות וסדנאות; מדיטציות יומיות (בפתיחת וסיום היום), 6 סדנאות והרצאות בכל יום, ערב לזכרה של מנורה צ'רני - הילרית ומייסדת קבוצת MPH, טקס אור לחגיגת שמחת האחדות, קבלת שבת וטיול מאורגן בשבת (באוטובוסים) לעבודה אנרגטית בטבע.

בין המרצים מחו"ל בכנס יהיו: פרופ' הידאו נקזאווה מיפן, יו"ר הארגון העולמי לתפילה ושלום בסדנא לזרוז תהליך ההתעוררות; ד"ר תומאס קלוג דאפן, חוקר דתות ופילוסוף מסקוטלנד שירצה על פילוסופיות רוחניות ושלום; ד"ר סוג'אטה ואידה מהודו שתעסוק בחזון 2012 לפי המסורת ההודית קונדאי-סאשטרה; הפסיכיאטר הרוחני ד"ר רוברט סונדר דרייפוס משוויץ, שידבר על "מפתחות חנוך"; אמן הנגינה בנבל אריק ברגלונד מארצות הברית, בסדנא להכנה אישית לעתיד שאחרי 2012; המדיום מניה-אנטריאלי הניס מגרמניה שתדבר על מדריכי האור; רוב סכראמה מהולנד על מרכזיותה של ירושלים בתהליך השינוי ועוד רבים ומעניינים.

קבוצת "MPH - עמותת מנורה להארה ומדיטציה", היא אחת מקבוצות המדיטציה הוותיקות בישראל. הקבוצה נוסדה בשנת 1977 על ידי מנורה צ'רני (ז"ל), מורה רוחנית והילרית. הקבוצה מקדמת התפתחות רוחנית באמצעות עבודה אנרגטית קבוצתית, קיום מדיטציות מרוכזות באתרים שונים ברחבי הארץ, שיעורי הילינג, קורסים למדיטציה, ועבודה עם תלמידי בי"ס בתכנית "אתה ואני" למניעת אלימות באמצעות תרגול מדיטציה.

מחיר כניסה ליום - 400 ₪ (כולל ארוחת צהריים וערב).
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה