"הנאות קטנות" הפינוק הקטן שכולנו צריכים

כאבי הרגליים אחרי שעות של ריקודים על עקבים איימו להטביע את צלילי המוזיקה המצוינת, אבל לא מנעו משמרית לבנות בראשה חלום שבמהרה הפך למציאות

24/08/2016
כסף וקריירה קבלו עדכונים מכסף
  • RSS

מטפלות בפעולה (צילום: הנאות קטנות)

כמה פעמים קרה לך שבאמצע ערב מהנה על רחבת הריקודים, בדיוק כשנדמה לך שהדיג'יי יודע לקרוא מחשבות וזורם עם הטעם המוזיקלי שלך (אבל בדיוק), כשכל מה שאת רוצה זה להמשיך לרקוד עד אור הבוקר, בדיוק אז, כאבי הרגליים מכניעים אותך, צביטת נעלי העקב משמיעה קול רם וברור ואת לא מסוגלת לעמוד על הרגליים אפילו לא לעוד דקה אחת? כמה פעמים חלמת על האפשרות להרים רגליים ולקבל עיסוי מפנק שיעביר את הכאב ויאפשר לך לחזור ולכבוש את הרחבה בסערה?

זה בדיוק מה שקרה לשמרית בעיצומה של חתונה של ידיד טוב, אחרי שעות ארוכות של ריקוד על עקבים, כשצרחות הכאב של כפות הרגליים איימו להטביע את צלילי המוזיקה וכל מה שהיא רצתה זה עיסוי רגלים מפנק, פתאום נפל לה האסימון. למה אין באירועים ובחתונות מתחם שמאפשר לאורחים לקחת הפוגה מפנקת, לקבל עיסוי ואז לחזור לרחבה באנרגיות מחודשות? איך לא חשבו על זה קודם?

שמרית, יזמת בלב ובנשמה, החליטה לקחת את הרעיון שלה ולהפוך אותו למציאות. הכשרה בפדיקור רפואי כבר היתה לה, לעזור לאנשים ולפנק אותם תמיד שימח אותה וכבר בגיל צעיר היא חלמה להקים עסק משלה. מה צריך יותר מזה?

מטפלות בפעולה (צילום: הנאות קטנות)

איך הופכים רעיון למציאות?

לא פשוט לקום יום אחד בבוקר ולהקים עסק מכלום. את החששות הראשוניים של שמרית הפיגו חברים טובים שעזרו לה לעשות סדר ולהכין רשימת מטלות מסודרת של כל מה שדרוש כדי להקים עסק. את הפיילוט ערכו בחתונה של זוג ששמע על הרעיון בפייסבוק ונדלק וכבר בסוף הערב היה ברור שיש כאן מוצר מנצח: שילוב של מענה על צורך אמיתי, פינוק מדהים לאורחים וחוויה שמשדרגת את האירוע.

איך אנשים מגיבים?

שמרית מספרת:

 "אנשים פשוט עפים על זה. בכל אירוע, איך שאני מקימה את העמדה, אורחים מתחילים לנהור אליה. ההתלהבות פשוט מכה גלים באולם ותמיד, עוד לפני שאני מסיימת להקים את העמדה, כבר מגיעה אורחת שמבקשת עיסוי מפנק. העמדה אף פעם לא ריקה, תמיד יש ביקוש, אבל אף פעם אין תור. העיסוי לא מוריד אנשים מרחבת הריקודים, אלא מאפשר להם לחזור אליה, עם אנרגיות מחודשות.

התגובות של האורחים טובות. היתה אורחת שנישקה אותי אחרי שטיפלתי בה. חתונה אחרת התקיימה באולם שבצמוד לו התקיימה חתונה אחרת. במהלך הערב אורחים מהחתונה השנייה התגודדו סביב הוויטרינות וצפו בעמדות שלנו. אימא ובת שישבו כל הערב ובאו לקבל טיפול, קפצו אחריו לרחבה ורקדו כל הערב."

איך זה עובד בשטח?

העמדות מוקמות במהלך הערב או אחר הצהריים (בהתאם לאירוע) ונשארות פתוחות כ-3 שעות, עד סוף האירוע, לפעמים גם לזמן ארוך יותר. כל טיפול מתחיל בניקוי רגלי האורח במים ובסבון (בהתזה, לא בגיגית) ובמגבונים לחים. העיסוי, עם קרם ריחני, נמשך כ-10 דקות. את שאריות הקרם מנגבים בנייר סופג. כל הציוד חד פעמי והתהליך כולו הגייני מאוד. זוגות המעוניינים בכך יכולים להוסיף  בעלות סמלית כפכפים עבור האורחים.

מטפלות בפעולה (צילום: הנאות קטנות)

איפה יהיה העסק 5 או 10 שנים מהיום?

בחזונה של שמרית, הנאות קטנות הופכת לשם דבר בתחום האירועים. חתונות, בר מצוות ואף אירועים עסקיים. היא מתכוונת להמשיך לעבוד בעצמה בעמדות וליהנות לתת לאורחים הרגשה טובה.

איך מגיעים לשמרית?

האתר של הנאות קטנות

הנאות קטנות בפייסבוק

טלפון – 052-2992996

יש חרטות?

"יש רק חרטה אחת, שלא עשיתי את זה קודם :-)"
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך