הרבה יותר ממודל אחד של יופי

אנה לוקצקי עוסקת רבות בענייני דימוי גוף ברמה האישית, הפעם החליטה ללכת צעד קדימה וגייסה עשרות נשים לקמפיין יוצא דופן. כולן הצטלמו בבגדי ים והתוצאה לא משאירה עין יבשה

17/08/2016
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

אנה לוקצקי. צילום: רונן פדידה

אנה לוקצקי (36), בעלת בוטיק AnnA בתל-אביב, עוסקת רבות בעניני דימוי גוף, בעיקר מנקודת מבט אישית על ידי כתיבת סטטוסים אישיים בפייסבוק והפקות מושקעות בהן הצטלמה בבגדי ים.

הפעם החליטה לקחת את המאבק שלה לשינוי תפיסת היופי המקובלת צעד קדימה ויזמה קמפיין המעודד נשים לדימוי גוף בריא, בהשתתפותן של עשרות לקוחות.

קמפיין  AnnA צילום Studio Twenty Twenty-- (22)

לפני מספר שבועות כתבה סטטוס בפייסבוק שבו סיפרה על הפרוייקט המתוכנן והציעה לכל מי שרוצה להצטרף אליה ולהצטלם בבגד-ים. מאות נשים הגיבו ורצו להשתתף. אנה אספה מתוכן כ- 200 נשים לשני ימי צילום מרוכזים.

הנשים שהשתתפו הציגו מגוון רחב של נשיות - תיכוניסטיות, בוגרות, אימהות וסבתות שהגיעו מרקעים שונים, עם מבנה גוף ומשקלים שונים. לקמפיין, מספרת אנה, פנו נשים שהתגברו על כאבים נפשיים ומחלות, נשים שבחרו להתפשט ולספר על ההתמודדות והמלחמה האין סופית בגוף שלהן ועל המהפך ושינוי הגישה. המטרה היתה להראות שנשיות יכולה לבוא בכל מיני צורות וצבעים, שהמשקל שלנו ומידת המכנסיים לא מגדירים אותנו ושכל גוף נשי הנו גוף יפה וסקסי.

קמפיין  AnnA צילום Studio Twenty Twenty-- (10)קמפיין  AnnA צילום Studio Twenty Twenty-- (23)

אנה משתפת ברגעים מתהליך ההפקה: "הנשים אמנם הגיעו ביוזמתן אך הן היו לחוצות מאוד. בזמן שאיפרנו, הלבשנו וצילמנו, התחולל רגע קסום ומשהו בהן לפתע השתחרר. הן כל כך התחברו לאג'נדה ועם זאת חששו מאוד לתוצאות, אך כאשר הן יצאו מכאן הן אימצו וחיזקו גישה חדשה של אהבה עצמית. זו המשמעות האמיתית של למה אני עושה את מה שאני עושה, לפגוש אישה שלא מרוצה מעצמה לאורך זמן, מהמראה שלה, ממבנה הגוף שלה, נאבקת זמן רב במי שהיא, ואז סוף סוף משחררת ומאמצת גישה בריאה של אהבה עצמית"

כמות הנשים שרצו להשתתף הפתיעה אותה: "אני לא ראיתי את זה בא. בהתחלה כוונתי לצילום של חמש נשים ואז כשפרסמתי פנו אליי למעלה מ-2000 נשים בהודעות פרטיות עם סיפורי חיים מרגשים ועוצמתיים, הבנתי שזה הולך לקבל כיוון חדש ולמעשה הפרוייקט הזה קיבל חיים משלו. הבנתי שזה משנה חיים עבור כל כך הרבה נשים."

קמפיין  AnnA צילום Studio Twenty Twenty-- (25)קמפיין  AnnA צילום Studio Twenty Twenty-- (26)קמפיין  AnnA צילום Studio Twenty Twenty-- (39)קמפיין  AnnA צילום Studio Twenty Twenty-- (40)קמפיין  AnnA צילום Studio Twenty Twenty-- (53)קמפיין  AnnA צילום Studio Twenty Twenty-- (54)

בוטיק AnnA בפייסבוק 

 

צילום וידאו: רני מונצ'ז. צילום סטילס: Studio Twenty Twenty

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך