הכירו את הבת של דיוויד בואי ואימן

אלמנתו של אגדת המוזיקה, דוגמנית הצמרת המפורסמת, העלתה לאינסטגרם תמונה נדירה של בתם, לקסי בת ה-16, לכבוד יום הולדתה. אמנם בואי לא נמצא איתנו כדי לראות את התמונה אבל הוא בטח היה מתרגש לראות כמה שהיא מקסימה

16/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

טרם התאוששנו מלכתו של אחד מאגדות המוזיקה הגדולות בכל הזמנים, דיוויד בואי, שהשאיר מאחוריו כחור שחור בחלל. אינספור מעריציו בכל העולם לא מפסיקים להתאבל עליו מאז ה-10 בינואר, היום הנורא בו איבדנו את הזיקית הכשרונית, האיש שלא הפסיק להפתיע ולחדש, לטלטל ולרגש. זיגי סטארדאסט הנצחי שהיה תמיד נאמן לעצמו מבלי לפחד מה יחשבו עליו ומה יגידו.

האמן המשפיע נפרד מאיתנו בגיל 69, לאחר מאבק ממושך בסרטן ומי שבאמת חוותה את האבדן כל יום מאז היא אלמנתו, דוגמנית הצמרת אימן, אשר שמרה על פרופיל נמוך מאז מותו. הצהובונים שמרו על פרטיותה ככל הניתן ולא הציק לה, כפי שהם נוהגים לעשות לסלבריטאים על בסיס יומי, ולכן לא שמענו הרבה מכיוונה - עד עכשיו.

אימן ובואי

ביממה האחרונה המעריצים של בואי לא מפסיקים להתרגש מהתמונה של בתם לקסי (Alexandria “Lexi” Zahra Jones), אותה העלתה אימן לאינסטגרם שלה לכבוד יום הולדתה ה-16. כפי שניתן לראות מהתצלום הפשוט והנקי בשחור-לבן, בתם היא יפיופה אמיתית שכבר יודעת לתת מבט חודר ומלא הבעה למצלמה.

אימן, 61, בחרה להעלות תמונה  בה  לקסי מאופרת בעדינות - עם אייליינר חתולי דק - ולבושה בחולצת גולף שחור שמבליטה את תווי פניה היפים. תהיו בטוחות שמכאן הדרך תהיה קצרה מאוד לתהילה עולמית, אם היא רק תרצה. אני לא אתפלא אם כבר עכשיו אימה סוגרת לה איזה קמפיין יוקרתי ונחשב. כיאה לתופעת ה"בת-של" בעולם האופנה המסרבת להתפוגג, לקסי כנראה תקבל הרבה הצעות מפתות לדגמן ולהיכנס לנעליה של אימה המדהימה.

בואי הקפיד לשמור על חייו הפרטיים הרחק מעדשת המצלמות. בעבר כתבתי על סיפור אהבתם של הזוג, שריגש כל כך הרבה אנשים והיווה מודל למהי אהבה באמת בעיני כה רבים. בינואר האחרון הוא צוטט ב"רולינג סטון" כמי שאמר ב-2004 לחברו הטוב ומי שניגן לצדו, מייק גראסון: "אחרי סיבוב ההופעות העולמי אני הולך להתמסר לאבהות ולנהל חיים נורמליים. אני אהיה שם עבור לקסי כשהיא תגדל. פספסתי את זה בפעם הראשונה".

כוונתו הייתה שהוא החמיץ את גידול בנו הראשון מנישואיו הראשונים. ואכן, כך עשה בואי, עד שהמחלה הארורה גזלה אותו מחייה.

עד היום לא נחשפתי ללקסי, שלא חיפשה תשומת לב תקשורתית בשום אופן. קראתי בעבר איך אימה דאגה לשמור עליה אחרי לכתו של בואי. בזמנו, אחרי שבואי מת, דיווחו בתקשורת על איך אימן שמרה על חזות חזקה ולא התפרקה - למרות שהיא הייתה גמורה מבפנים - למען בתה. לפחות היא מצליחה לשמור על שמחת חיים ברגעים השמחים, גם אם בואי לא כאן לחלוק אותם לצדה.

הנה התמונה היפה שהעלתה אימן, לצד הכיתוב:

"'Happy sweet 16th birthday to my baby girl Lexi! Stay sweet 'Classy with a hint of sassy" הבת של אימן

 

צילום: גטי, צילום מסך מאינסטגרם
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה