קארה דלווין: ''רציתי להתאבד''

האיט גירל הכי לוהטת בעולם חשפה בראיון איך בנעוריה היא נטלה כדורים נגד דיכאון ואפילו שקלה להתאבד. "לא יכולתי להתמודד עם זה יותר. ידעתי כמה ברת מזל הייתי אבל כל מה שרציתי היה למות"

15/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בכל מקום שתביטו עליו תמצאו כנראה את קארה דלווין מחייכת אליכן. הדוגמנית, השחקנית ואשת הרשת המגה פופולארית מקדמת בימים אלה סרט חדש בכיכובה, "Suicide Squad" והיא מצליחה לצוץ בכל מגזין, תוכנית אירוח ואירוע על הפלנטה. אבל ככה זה כאשר מקדמים דבר מה - מכונת היח"צ המשומנת פועלת שעות נוספות ללא רחמים או חמלה.

אבל מצדי שימשיכו לסקר את דלווין כמה שאפשר כי בניגוד לפרסונות אחרות בשואו ביזנס, הבחורה הזו, מעבר להיותה יפיופה, לא חוששת להיפתח, להיחשף, להעניק מעצמה ובגדול, פשוט להתמסר. לא סתם עוקבים אחריה 32.5 מיליון איש באינסטגרם שצמאים לכל פיפס מכיוונה. דלווין מצליחה תמיד לחדש משהו עבור המעריצים שלה - פעם על הפסוריאזיס בעור שלה, פעם על היותה דו מינית ועם על הפחדים שלה.

הנה, בראיון שהעניקה דלווין למגזין "Esquirer"', בו לראשונה הצטלמה בעירום, היא חשפה את ההתמודדות שלה עם דיכאון בגיל הנעורים. אין זה מובן מאליו בכלל. למרות שחצי מהעולם סובל מדיכאונות, הם לא ממהרים לספר על כך בעיתון.

היופי בדלווין, 23, הוא שלא באמת אכפת לה מה יחשבו עליה או איך יקטלגו אותה בתקשורת. הבחורה האדג'ית כבר בנתה קריירה מטאורית מכנות אבסולוטית ומלא לקחת את עצמה ברצינות מדי. השילוב המנצח הזה הוא מה שהפך אותה למחזה נדיר בנוף הדוגמניות הפלקטיות המשמימות. כשדלווין מתראיינת היא לא נכנעת לקלישאות. הפחד כנראה להישמנע משמימה מבהילה אותה יותר מכל דיכאון.

קארה דלווין

בראיון למגזין הגברים חשפה דלווין איך היא נטלה כדורים נגד דיכאון בגיל 16. "כאשר נהייתי טינאייג'ית, הרגשתי איך כל ההורמונים שלי געשו", סיפרה הכוכבת, "חוויתי לחץ בניסיון להיות תלמידה טובה בבית הספר והכל ביחד הוביל אותי להתמוטטות עצבים. היו לי נטיות התאבדותיות ולא יכולתי להתמודד עם זה יותר. ידעתי עד כמה אני ברת מזל מיוחסת ועדיין כל מה שרציתי היה למות. לא רציתי להתקיים יותר. קיוויתי שכל מולקולה בגוף שלי יתפוגג. היו לי רגשות אשמה בגלל זה ושנאתי את עצמי בגלל זה. פשוט נקלעתי למעגל אימה שכזה".

דלווין סיפרה שרק אחרי שהיא נטשה את הכדורים החלה "להרגיש דברים" וכי עד אז היא הייתה אדישה לסביבתה. "הפסקתי לקחת כדורים, איבדתי את בתוליי וזכיתי לקבל את חיי בחזרה. באותו שבוע בכיתי, צחקתי ונקלעתי לריבים. להרגיש דברים היה הדבר הכי טוב בעולם. אני עדיין שוקעת מדי פעם לדיכאון אבל אני מעדיפה לנסות להבין את עצמי מאשר שוב ליטול כדורים. אני מתעבת אותם. אני פשוט לא אוהבת את מה שהם עושים לאדם".

הרבה מטופלים שנטלו כדורים נגד דיכאון סיפרו איך מצד אחד הם לא רצו למות אבל מצד שני, הם גם לא ממש הצליחו לחיות. אנשים שלקחו כדורים דיווחו לא מעט על חוסר יכולת להתרגש מדברים שמחים או להתעורר מבחינה מינית. בסוף חלקם בחרו לנטוש אותם ולנסות להתמודד לבד עם מצבם הנפשי הקשה או שפשוט ניסו סוגים אחרים עד שמצאו את אלה שלא גרמו להם להתהלך כמו זומביז.

דלווין מספרת איך היום היא במצב טוב יותר ו"מאושרת מאי פעם", גם הודות לזוגתה עם סיינט וינסנט. הראיון מזכיר לנו שהכל נזיל. מה שנרא כמו סוף העולם חולף. פרופורציות זה שם המשחק וסבלנות. יגיעו תקופות טובות ומהשחור יבליח האור.

קארה דלווין

 צילום: צילומי מסך

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה