שמלת הכלה המבוקשת ביותר בפינטרסט

2.5 מיליון נשים בכל העולם הביעו את אהבתן לשמלת הכלולות הענוגה הזו והפכו אותה למבוקשת ביותר ב''פינטרסט''. אז מה סוד הקסם שלה? העיצוב? הבד? המחיר? ממש לא ברור ואתן מוזמנות לשבור את הראש. עד החתונה זה יעבור!

15/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אם אתן מחפשות שמלת כלה ואתן פעילות בפינטרסט, אז רוב הסיכויים הם שנחשפתן לשמלת הכלה הענוגה של המותג האוסטרלי "Grace Loves Lace". שמלה זו, אשר מופיעה בתמונות למטה, הפכה עם הזמן למבוקשת ביותר ברשת החברתית וזכתה עד כה ל-2.5 מיליון "נעיצות". נשים מכל העולם הפכו אותה לשמלת החלומות שלהן אבל מה סוד הקסם שלה? התחרה? השם? הבד? העיצוב? המחיר? לא ברור.

בהיתי כמה שניות טובות בשמלה הזו, המכונה  Hollie 2.0 dress ובהתחלה לא ממש הבנתי למה היא ולא אחרת הפכה כה ויראלית. נכון, זו שמלה יפה אבל לא באופן כה נחקק כמו שמלת החתונה המופלאה של גרייס קלי, למשל. אבל במבט נוסף ניתן להבין מהם היתרונות המובהקים של שמלה זו: המחשוף לא גדול ולא קטן ויתאים לשטוחות חזה ולבעלות חזה גדול יותר. העיצוב לא מתחכם מדי אבל גם לא פשוט מדי. הפרחים הרקומים בתחרה מזכירים את העיצובים של המותג הצרפתי הורס "קלואה" והבונוס? הגב הפתוח סקסי בטירוף.

מתברר שהשמלה לא רק יפה למראה. היא גם נתפרה מחומרים איכותיים כגון משי, שיפון ותחרה ולא נניח, פוליאסטר זול מסין. אם הכלה תחליט לרוץ לפתע אז היא גם תיראה כמו אלילה יווניה בתנועה. מכאן שניתן ממש להצטלם בתוכה כמו כוכבת לאלבום החתונות. בניגוד לשמלות אחרות, שמתאימות ללוקיישן אחד ספציפי, השמלה הזו תתאים לחתונה על חוף הים כמו באולם סגור. היא יכולה להתאים לכלה בוהמיינית או בורגנית -  והמחיר? רק 1,870 דולר. כלומר, את לא צריכה למכור איברים כדי לרכוש אותה. זו כנראה, הסיבה הטובה מכל.

השמלה שזכתה ל-2.5 מיליון "נעיצות" בפינטרסט:

שמלת כלה פינטרסט

שמלת כלה פינטרסט

שמלת כלה פינטרסט

שמלת כלה פינטרסט

 

 צילום: מתוך האתר "Grace Loves Lace"

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה