נחשף: וידאו בו ג'וני דפ מכה את אמבר הרד

כאשר השחקנית הוציאה צו הרחקה והתלוננה נגד בעלה המפורסם על אלימות, גולשים רבים לא האמינו לה. אבל הנה, ההוכחות צצו בצורת קלטת מטרידה, בה אנחנו נחשפים לצד האפל והאלים של דפ. רק בעיה אחת: הסרטון לא יהיה קביל בבית המשפט

15/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בסוף מאי, כאשר השחקנית אמבר הרד התלוננה  נגד ג'וני דפ, על אלימות כלפיה, רבים לא האמינו לה. בכל הרשתות החברתיות גולשים טענו שהשחקנית הנוצצת היא "גולד דיגרית", שרק מחפשת לסחוט מיליונים מכוכב הקולנוע המפורסם וכי היא המציאה את כל הסיפור. דפ שמר על פרופיל נמוך, גם כי בדיוק התאבל על מות אימו, אבל כל אחד מהגולשים בחר צד.

אמנם השניים היו נשואים רק שנה וקצת אבל הם הספיקו ליצור מספיק דרמות לחיים שלמים. עוד לא נרגענו מצו ההרחקה שהרד הוציאה נגדו, לצד חשיפת התמונות בהן היא נראית חבולה, והנה צץ וידאו בו ניתן לראות היטב את הצד האפל של דפ. בסרטון, אשר תועד על ידי הרד לחלא ידיעתו, ניתן לראות את הזוג משוחח בשעות הבוקר המוקדמות במטבח ביתם.

 הנה הסרטון שצילמה אמבר הרד:

נראה כי דפ השיכור עצבני למדי והוא טורק ארונות מטבח, שובר ומנפץ כלים בקריזה בעוד הרד עומדת בפינה ומנסה לשוחח איתו בטון פייסני. הרד שואלת אותו כמה פעמים "מה קרה?" אבל הפיראט המפורסם בעולם רק מתרגז יותר ויותר. בכל פעם שהרד פונה אליו בצורה נחמדה הוא עונה לה באופן מזלזל. בשלב מסוים היא מביעה פליאה על כך שהוא חיסל בקבוק יין על הבוקר ואז דפ מטיח בה "את רוצה לראות עד כמה אני משוגע?", שופך יין לכוס ומתחיל לרדוף אחרי הרד.

ג'וני דפ ואמבר הרד

הסרטון מלחיץ ומעורר אי נוחות רבה. ניכר כי האלימות כלפיה לא באה לידי ביטוי רק בהיבט הפיזי. הסרטון ממחיש בדיוק מהו טרור נפשי. כאשר השחקן מגלה שהרד צילמה אותו ללא ידיעתו הוא ככל הנראה מתחרפן ומכה בה. קשה לראות מה קרה משלב זה כי המצלמה כבר לא מתעדת אותם אבל ניתן לנחש.

אם לרגע האמנו שדפ נטול כל דופי וכי "אין בו שום צד אלים", כפי שזוגתו לשעבר ואנסה פאראדי טענה, אז כעת ראינו שכן. למרות האלימות הברורה, רבים טענו כי נעשתה פה "עריכה מגמתית" וכי הרד "עשתה הכל" כדי להוציא את התגובות האלו ממנו. לא ברור מה זה משנה מה עשתה, האיש מרים יד באופן ברור, אבל קיימת בעיה קריטית עבור הרד. הסרטון אמנם הציג אותה כדמות אמינה בטרגדיה הזוגית הזו, אבל לצערה, הראיות לא יהיו קבילות בבית המשפט.

אם לרגע תהיתן מדוע, הרי, ניתן לראות בבירור שדפ אלים כלפיה אבל המצב מורכב מזה. קיימת בעיה משפטית ממשית עם החומר המצולם.

אמבר הרד חבולה

"דוקטרינת פירותיו הבאושים של העץ המורעל החלה במדינות אחדות בארה"ב", מסביר לי עו"ד אורון שוורץ מהמשרד " שוורץ נרקיס" , "והיא קובעת כי ראיה שהושגה תוך הפרת זכות חוקתית לא תהא קבילה, כלומר שלא ניתן יהיה להציגה בבית המשפט. במקרה של דפ, הראיה הושגה תוך פגיעה בזכותו של דפ לפרטיות וצילום בד' אמותיו, ללא ידיעתו, היא הפרה כזו. בארץ הוחל מבחן מידתי הבוחן את מידת הפגיעה בזכות החוקתית כנגד האינטרס הציבורי, במקרה זה זכותו של הקרבן לשלמות גופה. יש להניח שבית משפט ישראלי בסיטואציה דומה בו עמדה הקורבן בסיכון ממשי, היה מכשיר את הראיה".

סיפור אהבתם של דפ והרד התחיל על סט צילומים ב-2014 ועד מהרה השניים התארסו להפתעת סביבתם. רבים הרימו גבה ולא הבינו מה בדיוק עושה כוכב בן חמישים עם כוכבנית צעירה - לא כל כך קשה לפיצוח, כסף ויופי תמיד הלכו טוב ביחד. אחרי החתונה החלו החריקות בקשר וכאשר הרד התחוננה נגד השחקן והגישה גט כולם נדהמו. ללא ספק, מדובר באחת מפרשיות הגירושין המטונפות שידעה הוליווד והמאבק בין השניים לא יהיה רק על כסף אלא על מוניטין.

עצוב נורא לראות איך קשר מתדרדר ככה לעיני המצלמות. איך שלא נסובב את זה, דפ לא ממש מתבגר באצילות וידוע כבר על בעיית השתייה והסמים שלו. בשנים האחרונות הוא לא נשמע קוהרנטי בטקסים וחבל שאינו מטפל בעצמו כראוי וחוסך לעולם את הסרטונים המביכים האלה. אולי עליו להיכנס לדמות של גבר שתופס את עצמו בידיים ומשתקם מהר. מאחר והוא שחקן טוטאלי, הוא עשוי להישאר בדמות גם אחרי שהמצלמות כבו.

צילום: גטי, צילומי מסך

 

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה