מהפך: הבת של מייקל ג'קסון

בתו של אייקון הפופ הגדול בעולם כבר לא נראית כמו הילדה הטובה כפי שזכרנו אותה. את תמונות המהפך, בו היא נראית כמו מדונה מהאייטיז, העלתה פריס ג'קסון לחשבון האינסטגרם שלה וגרפה מחמאות

14/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אמנם מייקל ג'קסון כבר לא איתנו אבל התקשורת לא מפסיקה לפרסם כל מיני גילויים חדשים-ישנים אודות המגה סטאר השנוי במחלוקת. בניגוד לכל מיני כוכבים אחרים, שבנותיהן כובשות את עולם הבידור והאופנה, פריס ג'קסון דווקא שמרה עד כה על פרופיל נמוך יחסית. כעת ג'קסון, 18, עלתה לכותרות לאחר שעברה מהפך חיצוני ונטשה את מראה "הילדה הטובה" - שיער ארוך וחלק בגוון חום לטובת תספורת פרועה, קצרה ואיפור כבד.

כפי שניתן לראות, ג'קסון נראית בפריזורה החדשה, בהשראת מדונה, הרבה יותר מבוגרת מבעבר וקשה להאמין שזו אותה ילדה. הג'קסונית גם חושפת קעקועים מגוונים על גופה וגם הלבוש שלה עבר שינוי כביר - מחולצות טריקו עם כיתובים חמודים לבגדי עור ותחרה. התמונות האמנותיות, אותן היא העלתה לחשבון האינסטגרם שלה, היו לצד בן זוגה, המוזיקאי מייקל סנודי, עבור צלם טרוי ג'נסן.

מעניין אם ג'קסון ג'וניור תפתח כעת קריירה של זמרת, למרות שיהיו כאלה שבעיקר יגידו לה שהיא מנסה להיכנס לנעליו הענקיות של האבא. מצד שני, העולם צמא לבנות של כל הזמן ובכל דבר. אמנם אנשים יזרקו לעברה הערות על "נפלאות הנפוטיזם" אבל מה זה לעומת תהילה מיידית, חוזים שמנים עם מותגי יוקרה ואינספור עוקבים ברשתות החברתיות שימחאו כפיים על כל סלפי. בעידן של היום, זה החלום הרטוב של כל בחורה. כמעט.

לפני:

פריס ג'קסון

אחרי:

פריס ג'קסון

פריס ג'קסון

פריס ג'קסון

פריס ג'קסון במיטה

 

פריס ג'קסון

 

 

צילום: גטי, אינסטגרם של פריס

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה