מה בכלל עושים עם טבעת במיטה?

צעצועי מין ופטישיזם הם חלק מחיי מין בריאים ולגיטימיים, אז מה בעצם הביג דיל ואיך תשמרו על עצמכם ומהם 5 כללי הבטיחות להנאה שלמה?

11/08/2016
carmitas קבלו עדכונים מכרמית
  • RSS

שאטרסטוק

 

אם אוזניים בראשיכם ועיניים בקדקודכם בוודאי שמעתם וקראתם לא מעט על צעצועי מין בלתי קונבנציונליים השבוע. אבל מה בעצם הסיפור הגדול? אחרי הכל כולנו מבוגרים, כולנו עושים סקס, כולנו מחפשים דרך לתבל את חיי המין שלנו ולכולנו יש פנטזיות סוערות.

אם תשאלו אותי (ואתם לבטח שואלים) פרטנר שמוכן לבדוק אתכם את הגבולות ולחקור אזורים ואפשרויות חדשות במיטה הוא פרטנר החלומות. מה הייתם מעדיפים, לשכב כל החיים על הגב ולהתחכך בתנועת מקדח של רופא שיניים פנימה והחוצה? עשו לי טובה, אם זה כל מה שיש לסקס להציע לי – כבר עדיף להיכנס למנזר שתקנים.

אם אתם עדיין כאן, סימן שהרעיון לא לגמרי מופרך בעיניכם, אז בואו נדבר גלויות -

פעם ויברטורים היו בגדר סוד שאיש לא מדבר עליו. גרושות החזיקו ויברטור במגירה סודית, או שחקניות פורנו. אבל היום, חברות הכי טובות עושות השוואות של רוקט פוקט מול רביט על ארוחת ערב במסעדה, בלי ללחוש.

פעם הרעיון של חרוזים אנאליים לגבר היה שמור לגייז בלבד – והיום אין שום סיבה שגבר לא יודה שמפגשים מהדלת האחורית עושים לו זיקוקים בסקס.

שאטרסטוק

אז למה בכל זאת מרגש אותנו כל כך כשסקס שפטישיסטי עולה לכותרות? אולי כי אנחנו מבינים שכולנו בני אדם, אולי דווקא כי לדבר על הטאבואים מחזיר לנו את הניצוץ לחיים, אולי פשוט כי אנחנו אוהבים שיש אש ודרמות. אבל בתכלס, פטישיזם הוא חלק בלתי נפרד מהסקס כמעט של כולנו – בין אם יש לכם פטיש לריח של מרכך השיער, לכפות רגליים או לטבעות צעצועים רוטטים, או בגדי עור שחורים.

מה בכל זאת צריך להדליק נורת אזהרה? חוסר בטיחות.

כל מפגש מיני עוסק באזורים הכי רגישים של גופנו, ולעתים קרובות גם של הנפש, אז פתוחים ככל שנהיה לנסות ולחקור, חשוב שנדע להציב גבולות ברורים, לסמן את הקווים האדומים ובעיקר לתקשר אותם מול הפרטנר שלנו. הנה 5 כללים (שאת חלקם למדתי על בשרי) שיעזרו לכם ליהנות ממין מגוון וחוויה בטוחה:

1. במשחקי מין קיבעו תמיד מילת ביטחון, מילה שמוסכמת על שניכם ושאומרת ״עד כאן, עכשיו מפסיקים ומיד״. אין לחרוג מהכלל הזה בשום מצב, וזה דבר שצריך להיות מוגדר וידוע לפני שמתחילים.

2. לכל צעצוע יש הוראות שימוש – קיראו אותם. לא משנה כמה חרמנים אתם, תנו לזה את מלוא הזמן והתחילו בשימוש רק כשבאמת הבנתם איך זה עובד.

שאטרסטוק

3. חומרי סיכה, ג׳לים ושאר חומרים מחליקים חייבים להיות מותאמים לשימוש פנימי ולאזורים האלה. אל תתפשרו על מה שנמצא בבית במקרה.

4. צעצועים שמגיעים בגדלים ועוצמות שונים דורשים לא פעם הסתגלות – השתמשו בהם בהדרגה. אל תעמיסו על הגוף את מלוא העצמה לפני שהצלחתם להבין את גבולות התחושה שלכם.

5. אל תתעלמו מ״תחושות מוזרות״ או אותות מצוקה – אם אתם או הפרטנר שלכם מרגישים משהו שאינו כשורה או מתנהגים שלא כרגיל עצרו את השימוש בצעצוע, וודאו שהתחושה פוסקת ואם לא – פנו לסיוע רפואי.

 

הקפדה על כללי בטיחות תבטיח חיי מין מתובלים, עשירים, מגוונים

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה