האם הזו המחישה את הכוח של זוויות צילום

האם הזו העלתה לחשבון האינסטגרם שלה שתי תמונות בטן שצולמו בהפרש של כמה שניות וחשפו מראה שונה לגמרי. אנה סטרוד רוצה שתאהבו את גופכן ותפסיקו לחתור לעבר ''המושלם'', כי אין כזה דבר. כאשר המסר מגיע ממי שעוסקת בספורט כל חייה כדאי באמת להקשיב

10/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אם היינו צריכות עוד הוכחה מוצדקה שרשתות חברתיות מציגות לנו כל כך הרבה אשליות, אז היא מגיעה בדמותה של האם הזו, אנה סטרוד, אשר אוהבת לשמור על כושר שיא ולפרסם תמונות שלה מאימונים. סטרוד רכבה על הטרמפ הכה פופולארי בימים אלה והציגה תמונות העוסקות בדימוי גוף לאחר לידה.

הפוסט, אשר העלתה לחשבון האינסטגרם שלה, יצר הרבה באזז והפך ויראלי כמצופה. אם זה יעזור לאישה אחת להירגע מהמירוץ לעבר הבטן המושלמת - אז כבר היה שווה לשתף אותו. סטרוד, אם לתאומים, מוכרת באינסטגרם בתור "Fit Twin Mama" והיא צברה עד כה כ-50 אלף עוקבים נאמנים. הפוסטים שלה מורכבים מתמונות שלה מתאמנת או סתם מחייכת לצד התאומים המתוקים שלה.

לאחרונה היא קצת מאסה מהמרדף המופרך של אנשים לעבר הבטן מושלמת והיא החליטה לעשות משהו בעניין. האם, אשר ילדה את תאומיה לפני 8 חודשים, פונה כעת לאימהות אשר רוצות לחזור לגזרה הישנה שלהן מהר ובכל מחיר. כדי להראות עד כמה אנחנו ניזונים מחלקיקי אמת ובוהות באשליות על בסיס יום יומי, סטרוד תיעדה את עצמה בשתי תמונות שונות, שצולמו בהפרש של כמה שניות, והדביקה אותן זו לזו.

בתמונה אחת ניתן לראות את הבטן של סטרוד שטוחה כמו קרש ובתמונה האחרת ניתן לראות את עודפי העור שנותרו שם לאחר לידת התאומים. הכל כידוע, עניין של זוויות וסטרוד זו לא גילתה לנו את אמריקה פה אבל היא בהחלט העניקה לנו תזכורת מהדהדת לכך שאסור להאמין לכל מה שרואים.

הרשתות החברתיות תרמו לחיינו לא רק שפע ויזואלי, אלא גם עלייה ניכרת באחוזי האנשים המדוכאים המתהלכים בקרבנו. מתישהו, כל אחד מאיתנו בהה בתמונות של מפורסמים ואנשים חטובים כאלה ואחרים ותהה עם עצמו "למה אני לא נראה ככה?".

בעולם בו אנחנו לא מפסיקים להשוות את עצמנו לאחרים כל הזמן, המסר של סטרוד הוא חשוב וראוי לפרסום. אין מה לחתור ל"שלמות" אם המחיר הוא לאבד את עצמך בדרך. כמו כן, מה שנראה מהצד כ"מושלם" אינו בהכרח כזה. סטרוד הצהירה שהיא גאה בשתי התמונות שהעלתה וכי שתיהן מציגות את מי שהיא כיום.

האם הוויראלית כותבת עד כמה האימהות היא דבר נפלא וכי אין לה במה להתבייש בתמונה בה היא חושפת את עודפי העור שלה. מבחינתה, זה חלק ממנה. בימינו, לחשוף תמונה כזו מול כולם היא בגדר אוץ וחבל שאין יותר נשים שמוכנות לחשוף את האמת על גופן במקום להראות לנו רק תמונות "מחמיאות".

הפוסט של סטרוד הזכיר לי את הכתבה שהכנתי על מאמנת הכושר שניפצה את כל מה שאנחנו חושבות על משקל. מאמנת הכושר העלתה תמונה אחת המורכבת משלושה מצבי משקל שונים והראתה איך היא יכולה להיראות רזה יותר כאשר היא דווקא שוקלת יותר. הפוסט שלה הפך ויראלי כי אנשים צמאים לדמויות שמנפצות כל מיני תפישות כאלו ואחרות, בייחוד בכל הקשור לדימוי גוף.

אז אם אתן מנסות לחזור למשקל הישן ומרגישות רע עם עצמכן - נא להפסיק. תנו לעצמכן לנשום. הבאתן חיים חדשים לעולם הזה, תנו לגוף את הזמן שצריך כדי להתאושש ותפעלו בסבלנות. אף אחד לא רודף אחריכן. אם אתן בכלל רוצות להישאר במשקל החדש שלכן לאחר שילדתן, תלמדו לקבל אותו באהבה ולא להתבייש בו.

סטרוד גאה להיות אימא והיא מרוצה מהבטן האימהית שלה. ניתן ללמוד דבר או שניים סביב קבלה עצמית והמסר מגיע מאישה שעוסקת בספורט כל היום והלילה. מה יותר מזה?

הנה הפוסט שהפך ויראלי ברשת. שתי תמונות בטן בהפרש של שניות:

אם מציגה בטן

 

האם רצהצילום: מחשבון האינסטגרם של סטרוד

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה