הכפיל של ליאונרדו דיקפריו באולימפיאדה

גולשים רבים האמינו לרגע שהשחקן ההוליוודי עשה הסבה מקצועית והצטרף למשלחת האולימפית. הכירו את הצלף בריידי אליסון שהפך לכוכב רשת ואל תתפלאו אם הוא עוד יחליף את ליאו ויקבל תפקיד בסרט אקשן. לירות הוא כבר יודע!

09/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אני חייבת להודות, האייטם הבא פשוט קרע אותי מצחוק ואיני לבד - הרבה גולשים פשוט התפקעו לצחוק כאשר הם נתקלו בכפיל ההורס של השחקן ההוליוודי, ליאונרדו דיקפריו, באולימפיאדת ריו 2016. הכירו את הצלף ריידי אליסון, שזכה 3 פעמים להיות אלוף ארצות הברית בענף הספורט הקשה הזה. הוא אפילו זכה בעברו במדליית כסף אבל כל זה מתגמד מול התהילה העצומה לה הוא זכה בימים אלה על תקן השיעתוק של דיקפריו.

בעוד שאליסון התרכז בעיקר במטרה שעמדה לנגד עיניו, הגולשים התמקדו בדימיון המשעשע בינו לבין הכוכב וחלקם העלו ציוצים ופוסטים נלהבים. היו כמה שהסתלבטו על איך דיקפריו החליט לעזוב הכל ולהצטרף למשלחת האולימפית ללא התראה. אפשר לדמיין איך אליסון עוד יקבל הצעות מפתות לככב בסרטים וכאשר חושבים על זה, הוא יוכל לגלם צלף בסרט אקשן הוליוודי ואפילו לחסוך לצוות את האימונים. לדעתי זה דיל לא רע.

בכל הנוגע לדיקפריו, האיש כבר הוכיח פעם אחר פעם איך גם הוא קולע למטרה, כלומר, מוצא כל פעם בת זוג בלונדינית רעננה מתוך הקטלוג של "ויקטוריה סיקרט". עבורו הרי, החלפת בנות הזוג הפכה לספורט.

את ליאונרדו דיקרפיו אתן מכירות היטב:

ליאו דיקרפיו

אז הנה הכפיל שלו מהאולימפיאדה: בריידי אליסון!

הכפיל של ליאו

ברשת היו כמה חדי אבחנה שהיו חייבים לשתף:

ליאונרדו דיקרפיו

 

הכפיל של ליאו

 

הכפיל של ליאו

 

צילום: גטי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה