תמונת הפוטושופ המגוחכת של ''ויקטוריה סיקרט''

מותג ההלבשה התחתונה העלה לרשת תמונה עם שתי דוגמניות שעוררה סערה בגלל מחדל פוטושופ הזוי במיוחד. אין זו הפעם הראשונה שהחברה המפורסמת נקלעה לפאדיחות מהסוג הזה אבל תהיו בטוחות שזו גם לא האחרונה

09/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אין דבר מביך יותר למותג מאשר לפרסם תמונה בה נעשה פוטושופ גרוע במיוחד. אחת החברות שמצליחות לחזור על הטעות המביכה הזו שוב ושוב היא "ויקטוריה סיקרט". מותג ההלבשה התחתונה המפורסם בתבל העלה לפני כמה ימים תצלום עם שתי דוגמניות חטובות שעורר סערה בקרב גולשים רבים לאחר שרבים תהו: "היכן נעלמה הזרוע של הדוגמנית השמאלית?".

אם תביטו טוב בתמונה - וגם אם סתם תזרקו מבט חטוף - אתן תראו שמשהו לא מסתדר עם הזרוע שמחבקת את הדוגמנית שנייה. רואים מרפק בפרופורציה לא הגיונית והזרוע עצמה נעלמה באופן מסתורי. לא מדובר אמנם בטרגדיה שטרם נראתה ובחיי שהיו לחברה הזו בושות גדולות בהרבה אבל זה מקומם לראות איך מבצעים פוטושופ ללא שום סיבה טובה. כמובן שיכול להיות שבמקרה לפנינו קרה משהו אחר שמסביר את התעלומה אבל כולם בטוחים שזו עבודת פוטושופ גרועה.

התמונה, בכיכובן של צמד הבלונדיניות מרתה האנט וסטלה מקסוול, עלתה  בחשבון האינסטגרם ובדף הפייסבוק של המותג וגרפה לא מעט קטילות. "ממש אוהב את הפוטושופ משמאל", זרק מגיב אחד בצחוק. תגובות אחרות היו כמו "הפוטושופ בזרוע של הבחורה השמאלית מאוד מטרידה"  ו"האם מישהו בכלל הביט על התמונה הזו לפני שהיא פורסמה?".

הבעיה היא לא התמונה הזו אלא תופעת הפוטושופ המגוחכת. פעם דוגמניות הצטלמו למותגים ונראו לא פחות מדהימות ואף יותר בלי ריטוש ובלי מניפולציות כאלו ואחרות. לא מצליחה להבין איך מותג כעם תקציבי ענק מצליח ליפול לפאדיחות האלו. התחושה היא שהדוגמניות הפכו לפרופס, לבובות שניתן לפרק ולהרכיב מחדש ותוצאה מופרכת ותלושה מהמציאות. למי אכפת מהמרפק שלה. למה צריך להזיז אותה ולשחק עם הזרוע בכלל? לפעמים אני מדמיינת גרפיקאי סאדיסט יושב בכסא מול המחשב ועושה ניסויים מוזרים בתצלומים בשביל הכיף. באמת לא ברור לאן התדרדרנו.

שתי הדוגמניות לא הגיבו וגם לא פורסמה תגובה מצד החברה.

הנה התמונה המדוברת:

תמונת ויקטוריה סיקרט

 

כאן הדוגמנית השמאלית בימים רגילים:

דוגמנית ויקטוריה סיקרט

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה