לינדזי לוהן והארוס הרוסי נאבקים על החוף

אחרי שהשחקנית העלתה לכל הרשתות החברתיות פוסטים הזויים על הקשר האומלל שלה עם ארוסה הרוסי, הזוועה עלתה שלב והשניים נצפו ברגע של עימות פיזי על חוף יווני. איך ורדה רזיאל ז'קונט הייתה אומרת? ''תזרקי אותו!''

08/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

לא מזמן כתבתי פה על סאגת לינדזי לוהן והארוס הרוסי, איגור טרבסוב, לאחר שהשחקנית שיתפה את כל העולם על הקשר האומלל ביניהם ברשתות החברתיות. זה היה מביך ועצוב לראות כיצד כוכבת מבטיחה התגלגלה לקשר מסוקר שלא מעניק לה ביטחון ורק מוליך אותה לקצה גבול היכולת שלה. בפוסטים הלא ברורים שהיא העלתה בזה אחר זה, היא האשימה את טרבסוב בבגידה עם זונה, ציינה שהוא לא חזר הביתה ועל הדרך רמזה שהיא בהריון. באותו "ליל האימה" הרגשתי שצפיתי בתאונת דרכים לנגד עיניי. מצד אחד לא בא לך להביט על זה ומצד שני, איך אפשר שלא?

והנה, לא עבר חודש ונראה כי במקום לזרוק את הבוגד לוהן, 30, נשארה צמודה אליו והספיקה להיקלע איתו לעימות מצולמת בחוף הים במיקונוס, ייון, שתועדה על ידי עובר אורח ועלה ב- Radar.online. הסיבה? היא רצתה להביט בסמאטרפון שלו והארוס לא אהב את הרעיון בלשון המעטה. אפשר רק לדמיין מה היה לו להסתיר למרות שזכותו לא לרצות שיחטטו לו בנייד בכל מקרה. בכל זאת, יש דבר קטן כזה הנקרא "הזכות פרטיות".

הסרטון, שהפך ויראלי, מתחיל בכך שהג'יפ עוצר בבת אחת כאשר סמארטפון עף לכיוון החולות כאילו היה סופרמן. הארוס יצא מהג'יפ כדי למצוא אותו כאשר לוהן קפצה מהאוטו ורצה לכיוון המכשיר. טרבסוב רדף אחריה, תפס אותה וניסה באגרסיביות לשלוף את הנייד מכף היד שלה. לוהן נאבקה בו אבל הוא אחז בה בחוזקה מאחור. ניתן לשמוע אותו צועק "!Give me my phone". בסוף, כאשר השלל בידיו, הוא עצר כדי לקרוא את ההודעה. מה נאמר, אוטופיה.

סביר להניח שאחרי התמונות האלו אביה, שכבר התערב בקשר האומלל הזה בעבר, הולך לחטוף את הקריזה ולהתערב באופן יותר חד משמעי. אז אם לא נשמע יותר על בן זוגה והוא יעלם תדעו שאין זו מקריות.

איגור ולינדזי

צילום: מתוך הסרטון

כל התקרית המצולמת הזו נראית עגומה במיוחד והרגעים האלה מראים עד כמה הקשר ביניהם חולני. אחר שלוהן יצאה ממכוני גמילה  בעבר, כתוצאה מהתמכרויות כאלו ואחרות, נראה כי הגיע הזמן לשלוח אותה להיגמל מקשרים הרסניים.

השחקנית עצמה טענה שהאירוע הזה הוא "עוד מקרה של תקיפה כלפיה במהלך החודשים שלהם ביחד" וכי הוא היה "שיכור והשתגע". לוהן הוסיפה שהיא דואגת מה הוא עוד עלול לעשות לה. השניים האלה הספיקו גם להיקלע לעימות במרפסת ביתם ואפילו השוטרים קפצו לביקור חגיגי. איך שלא נסובב את זה, הסיפור עם המיליארדר הצעיר הזה מתחיל להיות מטרד ובמקום שהיא תשקיע אנרגיות בקריירה הדועכת שלה, היא הופכת לאישה קנאית שמבזבזת זמן בכתיבת פוסטים אומללים או חיטוט בסמארטפון שלו.

לוהן אפילו נשמעה כמי שהצהירה:

"I realise now you can’t stay in a relationship just for love. No woman can be hit and stay with that person if that person isn’t prepared to say sorry"

איגור ולינדזי

במילים אחרות: אי אפשר להישאר בקשר רק בשביל אהבה. אף אישה לא אמורה לחטוף מכות ולהישאר עם אדם שלא מסוגל להגיד 'סליחה'". לינדזי דיר, גם אם הוא אומר "סליחה" אין מה להישאר שם.

מאז התקרית האלימה הזו חבריה דואגים לה מאוד ושומרים עליה באדיקות. כאן המקום להגיד ללינדזי: מגיע לך טוב מזה. אין מה להישאר עם אדם בוגדני, פוגעני וכזה שלא ממש מעריך אותך ולוקח אותך מובן מאליו. לא נראה לי שיהיה סוף הוליוודי טוב לרומן הרוסי הזה.

צילום: מתוך סרטון Radar Online

הסרטון:

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה