הדרך המקורית להשגת גבות עבות

בלוגרית היופי הזו נורא רצתה גבות עבות כמו של קארה דלווין אז היא פשוט עשתה את הדבר הכי הגיוני שעלה במוחה: לגזור קצוות משיער ראשה ולהדביקן מעל העיניים. נשמע הזוי? התוצאה דווקא לא רעה בכלל

07/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

מאז שדוגמנית הצמרת, השחקנית וכוכבת האינסטגרם המפורסמת, קארה דלווין, פרצה לחיינו אינספור בחורות ברחבי העולם מנסות להשיג גבות עבות כמו שלה. דלווין אמנם לא המציאה שום דבר חדש וגבות עבות היו שיא האופנה גם באייטיז, בזכות יפות נחקקות כגון ברוק שילדס, אבל כיום, הודות ליוטיוב קל יותר לראות כיצד טרנדים מקבלים תאוצה ומתפשטים במהירות שיא ברשת.

מי שהצליחה בימים האחרונים לייצר סרטון ויראלי ומשעשע במיוחד היא סטפאני לאנג', בלוגרית יופי מזן אחר, שהבינה שגבות עבות זה שיא האופנה וכי הן לא הולכות לשום מקום. לאנג' בחרה לעשות מעשה הזוי כדי להשיג את המראה המבוקש של קארה דלווין והיא הורידה לעצמה את קצוות שיער ראשה והדביקה אותן אחת אחת בגבות כדי להעניק להן מראה עבה וטבעי ככל הניתן. התוצאה דווקא לא רעה.

מדביקת הגבות

הבלוגרית עוברת בהדרגתיות ממראה של גבות דלילות לגבות עבות תוך כדי שהיא מסבירה שבנעוריה היא מרטה את גבותיה יותר מדי. עם השנים היא ניסתה כל מיני פטנטנים והמצאות כאשר את הרעיון הנוכחי היא קיבלה לאחר שהדביקה ריסים וחשבה לעצמה, "רגע, זה יכול לעבוד גם עם הגבות".

מדביקת גבות סרטון

כדי לזכות בתוצאות כאלו עליכן להיות סבלניות מאוד, בעלות יד יציבה ועם עודף זמן. לאנג' לא רק גזרה לעצמה שיער, היא גם התאימה כל שערה ושערה למבנה העין. כן, תהלך העבודה הוא לא פחות ממלאכת מחשבת. פעולת ההדבקה לא נראית פשוטה ואני בספק אם מקרוב כל העניין נראה טוב. לא ברור עד כמה הגבות נשארו במקום ואתן מוזמנות לנסות את זה בבית. רק קחו בחשבון שמדובר בתהליך ארוך וקצת מייסר.

איני ממש ממליצה על התהליך כי לא ניסיתי על עצמי אבל אתן מוזמנות לנסות ולדווח לנו.

בלוגרית הגבות

מה שבטוח, קארה דלווין הייתה מתמוגגת מול הסרטון הזה.

הסרטון:

צילום: יוטיוב
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה