לא מתאהב בקלות?

הוא מעדיף תמיד רק הודעות טקסט? בימי רביעי תמיד עם החבר'ה והורים זה ממש לא הקטע שלו? קבלי 10 סימנים מחשידים

24/03/2011
עופרי ארבל קבלו עדכונים מעופרי
  • RSS
» עם הגיל, לעיתים אופטימיות הופכת להיות אופטימיות זהירה. צילום אילוסטרציה: ThinkStockPhoto

מעבר לעובדה ששמחתי שמצאתי את האדם איתו חשבתי שאהיה פוראבר אנד אבר, ממש ממש שמחתי שאני יוצאת מעולם הדייטים. הייתי ממש אופטימית וכולה בת 23. היום אני כבר לא ממש בת 23, אבל עדיין ממש אופטימית, אבל עם הגיל, לעיתים אופטימיות הופכת להיות אופטימיות זהירה.

סימן מחשיד

כולנו היינו שם, חלקנו עדיין שם וחלקנו נהיה שם עוד הרבה זמן, ואני מקווה שכולנו ניזרק מהמעגל הזה בשלב זה או אחר, כי כפי שציינתי כאן בעבר, אני חושבת שאם אין לך אהבה, החיים שלך לא באמת שלמים ומאושרים. כשהייתי יותר צעירה עבדתי בעבודה (זה סודי, אני לא יכולה לגלות) שבין כל הדברים שלימדו אותנו, למדנו איך לזהות סמח"ים (סימנים מחשידים) אצל אנשים. להבדיל מבחיים האישיים, בעבודה הזאת חל איסור מוחלט להתעלם מכל סימן מחשיד ואין לתת הנחות, בעוד שבחיים האישיים, גם אם עולים סימנים מחשידים, אנחנו נהיים הקופים האלה שלא רואים, לא שומעים ולא מדברים. יענו, אולי זה יעבור.

בעולם הדייטים הצבעוני והמופרע ישנם סמח"ים לרוב. יש את הרגילים והמובנים מאליהם, שאחזור עליהם בקצרה: הוא לא מתקשר, הוא לא עונה, הוא עסוק וכו'. כשאני חושבת על זה, זה אפילו לא סמח"ים, זה נורות אדומות שמשתוללות אול אובר דה פלייס.

למצוא תירוצים

אבל יש סמח"ים ממש קטנים, כאלה שאת יכולה למצוא להם תירוצים מפה עד להודעה חדשה. זה יכול להיות במעשים או במין משפטים קטנים כאלה שהוא אומר לך ואת מעבירה אותם הלאה, כי אולי נפלט לו. אז זהו, שחבל, כי כמו שהמורטת שלי אומרת: שערה קטנה היום, זו שערה גדולה מחר ולא משאירה שום מקום לספק.

אז לשירותכן, להלן 10 סימנים מחשידים, שאם את נתקלת באחד מהם ובטח ובטח בכמה, קומי, תלכי ואל תסתכלי לאחור. להסתכל קדימה זה הרבה יותר שווה.

עשרת הסימנים המחשידים

1. "אני צריך לקום מוקדם בבוקר". אף אחד לא צריך לקום מוקדם בבוקר, אלא אם כן הוא עובד על משאית זבל.

2. אם הוא מעדיף תמיד הודעות טקסט על להתקשר. אינטימיות זה ממנו והלאה.

3. אם הוא מתחיל למלמל בכל פעם שאת שואלת אותו מה הוא עושה מחר. שימשיך למלמל לעצמו.

4. "אני לא טוב עם הורים". נכון, מאמינים לך.

5. "בימי רביעי אני תמיד עם החבר'ה". (גם בשני, שלישי, חמישי וסופ"ש. בראשון אני בנפילת תחילת שבוע).

6. "אני לא מתאהב בקלות". הוא לא מתאהב בך בקלות.

7. אם הוא לא מתקלח כבר לפני שאתם נפגשים. משהו כאן מסריח.

8. "תמיד היו לי בעיות אינטימיות". אתה צוחק כאילו?

9. "את צריכה כסף למונית?" רוב הסיכויים שנהג המונית יהיה יותר מעוניין בך.

10. "אני מחבב אותך". אין צורך בהסברים.

תחושת בטן של הלב

והנה עוד אחד, בונוס עלי ככה: תחושת בטן זה דבר מאוד חזק. ברגע שזיקקת אותה ואת בטוחה שהיא לא פחד ממה שעלול לקרות או רצון שמשהו יקרה, היא אף פעם לא טועה. אם משהו מציק לך בבטן, זה לא סתם. אומרים שהלב לא טועה, אבל לדעתי, הבטן הרבה יותר מדוייקת ממנו, אז אם היא מתחילה לעשות לך בעיות, תקשיבי לה. היא חכמה הדבה הזאת.

אז לסיכום, אני מאחלת לכן מערכת יחסים שבה הסימנים המחשידים היחידים שיהיו בו יהיו בצורת הטבעת שמצאת הרגע, שהוא קנה לך. אבל את לא יודעת מתי זה יקרה. גם כאן הבטן נמצאת בפעולה נמרצת, אבל לגמרי ברוכה.

מתוך הבלוג של עפרי ארבל.

צילום אילוסטרציה: ThinkStockPhoto.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה