שמלת הסטרפלס הלבנה של מישל אובמה

הגברת הראשונה של אמריקה הופיעה לאירוע בבית הלבן בשמלת סטרפלס אצילית ומהפנטת במיוחד והזכירה לכולנו שהיא לא רק יודעת לנאום באופן מופתי אלא גם להתלבש מיליון דולר. קלייר אנדרוורד מ''בית הקלפים'', מאחוריך!

04/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

לא מזמן התפעלנו כאן מנאום המופת שהעניקה מישל אובמה בוועידת הדמוקרטים והנה הגברת הראשונה של אמריקה מזכירה לנו שוב שהיא לא רק יודעת להתנסח באופן נוקב, רהוט ומעורר השראה, כאילו הייתה קלייר אנדרוורד בפרק של "בית הקלפים", אלא גם להתלבש מיליון דולר. עם השנים הוכיחה אובמה באופן שיטתי שהיא יודעת להיראות אצילית, אלגנטית סולידית ולא משעממת.

אובמה תמיד מצליחה להיראות מרעננת ולהתאים את לבושה לכל אירוע חגיגי בלי לפשל. תהיו בטוחות, זה לא עניין של מה שבכך כאשר את מוזמנת לאלפי אירועים בערב. אתמול הצליחה אייקון האופנה להיראות נהדר בארוחת ערב חגיגית בבית הלבן כאשר בחרה שמלה ארוכה, צחורה ומרשימה, עם פתח מקסים מקדימה, שעיצב עבורה ברנדון מקסוול. המעצב הוא הסטייליסט האישי של ליידי גאגא, שאחראי על המהפך של הזמרת בשנים האחרונות, והוא לא הסתיר את התלהבותו מההישג הרשמי החדש.

"היה לי ולצוות שלי כבוד גדול לעצב את השמלה הזו לגברת הראשונה", סיפר המעצב המוכשר בתקשורת, "היא חזקה ואלגנטית , מודל נשי לכך כך הרבה אנשים בכל העולם ואישה שמעוררת בי השראה לעצב עבורה". מקסוול כבר הספיק לזכות בפרסים על עיצוביו, המזכירים קצת את הסגנון של ג'קלין קנדי והוא מצליח לעצב באופן מדוייק, פיסולי ונחקק במיוחד. מקסוול קטף מחמאות בשבוע האופנה בניו יורק בספטמבר האחרון וכעת אחרי שעיצב עבור אובמה, אפשר לומר שהוא  בהחלט "עשה את זה".

לעצב עבור ליידי גאגא וגם ליידי אובמה, לא רע. בהחלט לא רע.

צפו בשמלות הכי יפות שלבשה מישל אובמה ב-8 השנים שלה בבית הלבן >> כאן 

מישל אובמה בלבן

 

מישל אובמה בלבן

 

מישל אובמה בשמלה מאחור

 

מישל אובמה בסטרפלס

 

צילום: גטי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה